178596-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Elektrofyziologický měřící systém (MEA)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektrofyziologický měřící systém (MEA)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka nového laboratorního přístroje – Elektrofyziologického měřícího systému (MEA) pro Preklinické centrum. Jedná se o automatizovanou bioelektronickou esej pro měření elektrických a impedančních signálů buněk na vícejamkových destičkách (MEA=multi-electrode assay + impedance) pro kardiomyocyty, neurony a další buňky nervového systému Detekční systém MEA slouží k detekci elektrických a impedančních signálů buněk v reálném čase a bez značení ve vícejamkových destičkách. Umožňuje tato měření pro buňky pocházející z nervové tkáně, kardiomyocytů a dalších dynamických buněčných typů. Systém poskytuje informace o spontánní a synchronizované aktivitě neuronových sítí, akčních potenciálech a kontraktilitě kardiomyocytů, dynamické proliferaci, morfologii a bariérové funkci buněk. Umožňuje také sledovat účinek farmakologických látek, toxinů nebo genetických modulací na buněčnou signalizaci a funkci v reálném čase. Data jsou exportovatelná pro pokročilou analýzu dynamických procesů a interpretaci farmakologických, toxikologických a neurofyziologických experimentů.
Interne KennungMU-ZAK/70717/2026/3138118/LF
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku zadávanou v otevřeném řízení.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte, 38434540 Biomedizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001