178612-2026 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Sprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa zespołu budynków dawnego szpitala dziecięcego przy ul. Nowowiejskiego w Poznaniu"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa zespołu budynków dawnego szpitala dziecięcego przy ul. Nowowiejskiego w Poznaniu"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Sprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa zespołu budynków dawnego szpitala dziecięcego przy ul. Nowowiejskiego w Poznaniu oraz zmiana sposobu użytkowania na cele oświatowe dla Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu – zadanie nr 1 oraz zadnie nr 2 Przebudowa i rozbudowa zespołu budynków dawnego szpitala dziecięcego przy ul. Nowowiejskiego w Poznaniu oraz zmiana sposobu użytkowania na cele oświatowe dla Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu”.
Vorherige Bekanntmachung13149-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wypowiedział umowe na sprawowanie nadzoru inwestorskiego dotychczasowemu wykonawcy z uwagi na nienależyte wykonywanie usług. Majać na uwadze trwajace roboty budowalne, konieczne jest jak najszybsze zawarcie umowy z nowym wykonawcą.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Sprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa zespołu budynków dawnego szpitala dziecięcego przy ul. Nowowiejskiego w Poznaniu oraz zmiana sposobu użytkowania na cele oświatowe dla Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu – zadanie nr 1 oraz zadnie nr 2 Przebudowa i rozbudowa zespołu budynków dawnego szpitala dziecięcego przy ul. Nowowiejskiego w Poznaniu oraz zmiana sposobu użytkowania na cele oświatowe dla Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu