178635-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Komunální FVE – obec Hlubočky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – obec Hlubočky
Beschreibung: Dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen HFVE) o celkovém instalovaném výkonu 120,12 kWp na střechách objektů: - Mateřská škola Hlubočky, Dukelských hrdinů 220, 78361 Hlubočky, p.č. 1763, Hlubočky [639524]; Pinst 15,470 kWp, kapacita akumulace 15kWh. - Obecní úřad Hlubočky, Olomoucká 17, 78361 Hlubočky, p.č. 2324, Hlubočky [639524]; Pinst 24,570 kWp, kapacita akumulace 20,7 kWh. - Mateřská škola Hlubočky Mariánské Údolí, Boční 437, 78365 Hlubočky, p.č. 699, Hlubočky [639524]; Pinst 34,580 kWp, kapacita akumulace 13,8 kWh. - Kulturní dům Hlubočky, Letní 372, 78361 Hlubočky, p.č. 662, Hlubočky [639524], Pinst 45,5kWp, kapacita akumulace 20kWh, - Příprava odběrného místa pro komunitní energii včetně sloučení OM na ZŠ Komenského 196, k.ú. Hlubočky 639524, p.č. 1768 - Příprava odběrného místa pro komunitní energii včetně sloučení OM na MŠ Dukelských hrdinů 220, k.ú. Hlubočky 639524, p.č. 1763 - Příprava odběrného místa pro komunitní energii na MŠ Olomoucká 355-1, k.ú. Hlubočky 639524, p.č. 649 - Příprava odběrného místa pro komunitní energii na jídelně MŠ Olomoucká 355-2, k.ú. Hlubočky 639524, p.č. 649 - Příprava odběrného místa pro komunitní energii na OM Zdravotní středisko, Nádražní 391, k.ú. Hlubočky 639524, p.č. 377 - Příprava odběrného místa pro komunitní energii na OM Dům s pečovatelskou službou, Olomoucká 541, k.ú. Hlubočky 639524, p.č. p. č. 2295/2 - Příprava odběrného místa pro komunitní energii na OM ZŠ Olomoucká 116, k.ú. Hlubočky 639524, p.č. 1309 - Příprava odběrného místa pro komunitní energii na OM Jídelna Olomoucká 56, k.ú. Hlubočky 639524, p.č. 1310
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FVE Hlubočky