See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky chemických přípravků (rámcová dohoda)
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění dodávek chemických přípravků používaných zadavatelem. Konkrétně se jedná o dodávky insekticidních, akaricidních a moluskocidních přípravků, herbicidních, fungicidních, rodenticidních a repelentních přípravků, a regulátorů růstu rostlin.
Interne Kennung: 099/2025/096
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení na 6 částí.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24453000 Herbizide, 24457000 Fungizide, 24456000 Rodentizide, 24454000 Pflanzenwuchsregulatoren, 24452000 Insektizide
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Dodávky regulátorů růstu
Beschreibung: Dodávky regulátorů růstu
Interne Kennung: 099/2025/096/006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24454000 Pflanzenwuchsregulatoren
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky insekticidních, akaricidních a moluskocidních přípravků
Beschreibung: Dodávky insekticidních, akaricidních a moluskocidních přípravků
Interne Kennung: 099/2025/096/001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24452000 Insektizide
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky herbicidních přípravků
Beschreibung: Dodávky herbicidních přípravků
Interne Kennung: 099/2025/096/002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24453000 Herbizide
Los: LOT-0003
Titel: Dodávky fungicidních přípravků
Beschreibung: Dodávky fungicidních přípravků
Interne Kennung: 099/2025/096/003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24457000 Fungizide
Los: LOT-0004
Titel: Dodávky rodenticidních přípravků
Beschreibung: Dodávky rodenticidních přípravků
Interne Kennung: 099/2025/096/004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24456000 Rodentizide
Los: LOT-0005
Titel: Dodávky repelentních přípravků
Beschreibung: Dodávky repelentních přípravků
Interne Kennung: 099/2025/096/005