See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów, na terenie Powiatu Pińczowskiego z podziałem na części: część pierwsza: obręb ewidencyjny Jelcza Mała Id 260803_2.0002 i obręb ewidencyjny Jelcza Wielka Id 260803_2.0003 część druga: obręb ewidencyjny Michałów ID 260803_2.0006 cześć trzecia: obręb ewidencyjny Sędowice Id 260803_2.0011 część czwarta: obręb ewidencyjny Wrocieryż Id 260803_2.0017 część piata: obręb ewidencyjny Zagajów Id 260803_2.0018 i obręb Zagajówek ewidencyjny Id 260803_2.0019 Każda z części realizowana będzie w dwóch etapach: Etap I – to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 1-13 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Etap II - to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 14-18 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 – Projekt modernizacji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów oraz Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia - pn.: „ Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów” – przygotowany dla każdej części osobno
Interne Kennung: GN.VIII.272.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów - część I - obręb ewidencyjny Jelcza Mała Id 260803_2.0002 i obręb ewidencyjny Jelcza wielka Id 260803_0
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów, na terenie Powiatu Pińczowskiego z podziałem na części: część pierwsza: obręb ewidencyjny Jelcza Mała Id 260803_2.0002 i obręb ewidencyjny Jelcza Wielka Id 260803_2.0003 Części realizowana będzie w dwóch etapach: Etap I – to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 1-13 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Etap II - to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 14-18 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 – Projekt modernizacji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów oraz Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia - pn.: „ Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów” – przygotowany dla każdej części osobno
Interne Kennung: GN.VIII.272.2.2026 - część I
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów - część II - obręb ewidencyjny Michałów Id 260803_2.0006
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów, na terenie Powiatu Pińczowskiego z podziałem na części: część druga - obręb ewidencyjny Michałów Id 260803_2.0006 Części realizowana będzie w dwóch etapach: Etap I – to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 1-13 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Etap II - to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 14-18 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 – Projekt modernizacji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów oraz Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia - pn.: „ Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów” – przygotowany dla każdej części osobno
Interne Kennung: GN.VIII.272.2.2026 - część II
Los: LOT-0003
Titel: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów - część III - obręb ewidencyjny Sędowice Id 260803_2.0011
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów, na terenie Powiatu Pińczowskiego z podziałem na części: część trzecia - - obręb ewidencyjny Sędowice Id 260803_2.0011 Części realizowana będzie w dwóch etapach: Etap I – to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 1-13 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Etap II - to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 14-18 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 – Projekt modernizacji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów oraz Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia - pn.: „ Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów” – przygotowany dla każdej części osobno
Interne Kennung: GN.VIII.272.2.2026 - część III
Los: LOT-0004
Titel: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów - część IV - obręb ewidencyjny Wrocieryż Id 260803_2.0017
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów, na terenie Powiatu Pińczowskiego z podziałem na części: część piąta - obręb ewidencyjny Wrocieryż Id 260803_2.0017 Części realizowana będzie w dwóch etapach: Etap I – to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 1-13 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Etap II - to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 14-18 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 – Projekt modernizacji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów oraz Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia - pn.: „ Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów” – przygotowany dla każdej części osobno
Interne Kennung: GN.VIII.272.2.2026 - część IV
Los: LOT-0005
Titel: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów - część V - obręb ewidencyjny Zagajów Id 260803_2.0018 i obręb ewidencyjny Zagajówek Id 260803_2.0019
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów, na terenie Powiatu Pińczowskiego z podziałem na części: część piąta - obręb ewidencyjny Zagajów Id 260803_2.0018 i obręb ewidencyjny Zagajówek Id 260803_2.0019 Części realizowana będzie w dwóch etapach: Etap I – to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 1-13 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Etap II - to prace wyszczególnione w rozdziale IV. 14-18 projektu modernizacji ewidencji gruntów i budynków Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 – Projekt modernizacji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów oraz Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia - pn.: „ Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu pińczowskiego dla 7 obrębów ewidencyjnych położonych w jednostce ewidencyjnej Michałów” – przygotowany dla każdej części osobno
Interne Kennung: GN.VIII.272.2.2026 - część V