2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz paliwa produkcyjnego - mułów węglowych transportem samochodowym do Elektrociepłowni Katowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przewóz paliwa produkcyjnego - mułów węglowych transportem samochodowym do Elektrociepłowni Katowice z Zakładu Górniczego „Sobieski” oraz z Zakładu Górniczego „Janina” w szacowanej łącznej ilości 140 000 Mg. Ilość paliwa produkcyjnego zlecona do przewiezienia Wykonawcy może się kształtować w granicach od minimum 60% do 100% ilości podanej powyżej. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: PZP/TC/00819/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001