178700-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Informationssysteme – System do digitalizacji dokumentacji znieczulenia, oddziału intensywnej terapii wraz z modułem harmonogramu operacyjnego oraz niezbędnym wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystem do digitalizacji dokumentacji znieczulenia, oddziału intensywnej terapii wraz z modułem harmonogramu operacyjnego oraz niezbędnym wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie systemu elektronicznej karty znieczulenia wraz z infrastrukturą sprzętowa oraz świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług gwarancji i opieki serwisowej zgodnie z zakresem wyszczególnionym w opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Działając na podstawie dyspozycji art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że może unieważnić niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. 4. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w kwocie stanowiącej 5 % ceny oferty brutto. 5. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. 5.1 Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego – oświadczenia wykonawcy, zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, potwierdzającego spełnianie przez oferowany przedmiot zamówienia wymaganych parametrów. 5.2 Przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w pkt 5.1 winien być złożone w formie elektronicznej, opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby upoważnionej do reprezentacji wykonawcy wskazanej w odpowiednim rejestrze lub ewidencji albo pełnomocnika. 5.3 Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzą, że oferowane dostawy, spełniają określone przez Zamawiającego wymagania lub cechy w załączniku nr 1a do SWZ. 5.4 Zamawiający wezwie wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w wyznaczonym terminie, jeżeli wykonawca wraz z ofertą nie złożył przedmiotowego środka dowodowego lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. 5.5 Zamawiający może żądać od wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 5.6 Zamawiający nie wezwie wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 6. Zamawiający zastosuje procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne KennungDZP.240.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung, 30213300 Tischcomputer
5. Los
LosLOT-0003
Titel„System do digitalizacji dokumentacji znieczulenia, oddziału intensywnej terapii wraz z modułem harmonogramu operacyjnego oraz niezbędnym wyposażeniem”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie systemu elektronicznej karty znieczulenia wraz z infrastrukturą sprzętowa oraz świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług gwarancji i opieki serwisowej zgodnie z zakresem wyszczególnionym w opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Działając na podstawie dyspozycji art. 257 ustawy, Zamawiający informuje, że może unieważnić niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. 4. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w kwocie stanowiącej 5 % ceny oferty brutto. 5. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. 5.1 Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego – oświadczenia wykonawcy, zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, potwierdzającego spełnianie przez oferowany przedmiot zamówienia wymaganych parametrów. 5.2 Przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w pkt 5.1 winien być złożone w formie elektronicznej, opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby upoważnionej do reprezentacji wykonawcy wskazanej w odpowiednim rejestrze lub ewidencji albo pełnomocnika. 5.3 Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzą, że oferowane dostawy, spełniają określone przez Zamawiającego wymagania lub cechy w załączniku nr 1a do SWZ. 5.4 Zamawiający wezwie wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w wyznaczonym terminie, jeżeli wykonawca wraz z ofertą nie złożył przedmiotowego środka dowodowego lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. 5.5 Zamawiający może żądać od wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 5.6 Zamawiający nie wezwie wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.