See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.121.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Dermatologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-1
Los: LOT-0002
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Dermatologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej wraz z konsultacją dermatologiczną w oddziałach szpitalnych
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-2
Los: LOT-0003
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Endokrynologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-3
Los: LOT-0004
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Neurologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-4
Los: LOT-0005
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Otolaryngologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-5
Los: LOT-0006
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Chirurgicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-6
Los: LOT-0007
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Urazowo-Ortopedycznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-7
Los: LOT-0008
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Hematologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-8
Los: LOT-0009
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Hematologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej wraz z konsultacją hematologiczną w oddziałach szpitalnych
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-9
Los: LOT-0010
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Diabetologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-10
Los: LOT-0011
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Onkologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej wraz z konsultacją z onkologii klinicznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-11
Los: LOT-0012
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Onkologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej wraz z konsultacją z radioterapii onkologicznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-12
Los: LOT-0013
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Onkologicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej wraz z konsultacją z radioterapii, radioterapii onkologicznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-13
Los: LOT-0014
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Leczenia Osteoporozy
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-14
Los: LOT-0015
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Kardiologicznej - al. Kraśnicka 100
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-15
Los: LOT-0016
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Kardiologicznej - ul. Zbigniewa Herberta 21
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-16
Los: LOT-0017
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Kardiologicznej dla Dzieci
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-17
Los: LOT-0018
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Foniatrycznej wraz z konsultacją foniatryczną w oddziałach szpitalnych
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-18
Los: LOT-0019
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Neonatologicznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-19
Los: LOT-0020
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Ginekologiczno-Położniczej - ul. Lubartowska 81
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.121.2025-20