178734-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schilder und Zubehör – Dodávky tabulek registračních značek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky tabulek registračních značek
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je: a) výroba a dodávání tabulek registračních značek (dále také jen „TRZ“) na silniční motorová vozidla, zvláštní vozidla a přípojná vozidla; b) označení TRZ pro účely balení a následnou distribuci TRZ na registrační místa, pracoviště Ministerstva dopravy, Ministerstva vnitra, Ministerstva zahraničních věcí a/nebo zadavateli; to vše v rozsahu, za podmínek a v souladu s Návrhem smlouvy o dílo - Dodávky tabulek registračních značek, který tvoří přílohu č. 1 této ZD (dále jen „Návrh smlouvy“), jeho přílohami a vyhláškou č. 343/2024 Sb., o registraci vozidel, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s normou ISO 7591:1982 nebo novější, nebo jiným rovnocenným řešením a podkladová (nosná) část TRZ v souladu s normami ČSN EN 573-3+A2 nebo jiným rovnocenným řešením, ČSN EN 485-2+A1 nebo jiným rovnocenným řešením a ČSN EN 515 nebo jiným rovnocenným řešením. Distribuci TRZ dodávaných v Režimu standard (ve smyslu čl. III. odst. 1 písm. a) Návrhu smlouvy) a v Režimu expres (ve smyslu čl. III. odst. 1 písm. b) Návrhu smlouvy) bude dodavatel zajišťovat na adresy pracovišť obcí s rozšířenou působností. Seznam adres platný ke dni zahájení této veřejné zakázky je přílohou č. 7 této ZD. Distribuci TRZ dodávaných v Režimu individual (ve smyslu čl. III. odst. 1 písm. c) Návrhu smlouvy) a část dodávek v Režimu standard/expres požaduje zadavatel v pevně dané frekvenci 3× týdně zajišťovat na adresu zadavatele v Praze. Podrobnosti o místech doručení pro jednotlivé typy dodávek v Režimu standard/expres/individual stanoví zadavatel v příloze č. 8 této ZD. Frekvence a logistika závozů bude plně v gesci dodavatele za podmínky splnění lhůt jednotlivých režimů výroby a dodávek TRZ stanovených v čl. V. odst. 2 Návrhu smlouvy. V současné době probíhají závozy celoročně 4× týdně dle potřeb jednotlivých obcí s rozšířenou působností. Celkový roční nájezd v současné době činí kolem 80 000 km, a to na území celé ČR. c) zajištění skladových prostor na území České republiky za účelem uskladnění TRZ vyrobených dodavatelem v souladu s čl. II. odst. 2 Návrhu smlouvy, a to v rozsahu a množství stanoveném v Příloze č. 2 Návrhu smlouvy – Požadavky na balení, skladování a logistickou část zajištění dodávek tabulek registračních značek. Předmět plnění je dále podrobněji specifikován v Návrhu smlouvy a jeho přílohách.
Interne KennungSTC/000493/ÚSDS/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje níže uvedené změny závazku: a) prodloužení doby trvání smlouvy, resp. poskytování služeb o 5 let; Podrobnosti o této vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. XV. odst. 12 a 13 Návrhu smlouvy. b) zvýšení jednotkových cen jednotlivých typů TRZ – inflační doložka; Podrobnosti o této vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. VII. odst. 4 Návrhu smlouvy. c) změna technických podmínek výroby a distribuce TRZ z důvodu změny právních předpisů; Podrobnosti o této vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. XVIII. odst. 2 Návrhu smlouvy.