2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja energetyczna budynków ochotniczych straży pożarnych w gminie Przygodzice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie instalacji PV składającej się z paneli fotowoltaicznych (PV) wraz z podłączeniem do wewnętrznej instalacji elektrycznej budynków ochotniczych straży pożarnych w gminie Przygodzice poprzez rozdzielnię główną w miejscowościach: Antonin, Bogufałów, Przygodziczki, Przygodzice, Topola Wielka, Wysocko Małe, Smardów, Czarnylas oraz Dębnica. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, polegającej na montażu magazynu energii w poszczególnych lokalizacjach. Możliwość skorzystania z prawa opcji uzależniona będzie od dostępnych środków finansowych. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Interne Kennung: Rg.271.16.2026.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, polegającej na montażu magazynu energii w poszczególnych lokalizacjach. Wykonawca zobowiązany jest wycenić zakres wynikający z opcji na podstawie załączonych do SWZ Przedmiarów robót.