See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E obejmująca – sprzedaż i dystrybucję gazu dla zasilania kotłowni należących do ZMPG S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DOD/DZIN/2026/006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001