17880-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Gospodarowanie odpadami komunalnymi w Ostrowcu Świętokrzyskim w okresie od 01.01.2025 roku do 31.12.2025 roku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGospodarowanie odpadami komunalnymi w Ostrowcu Świętokrzyskim w okresie od 01.01.2025 roku do 31.12.2025 roku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, pochodzących z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy. Przedmiot zamówienia nie obejmuje odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach niezamieszkałych. Na przedmiot zamówienia składa się, w szczególności: a) odbiór w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. odpadów komunalnych wymienionych w tabeli nr 5 OPZ, wytworzonych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy, b) odbiór w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. przeterminowanych leków oddawanych przez mieszkańców do wskazanych punktów zbiórki przeterminowanych leków zlokalizowanych w aptekach, przychodniach zdrowia, w budynkach użyteczności publicznej, wyszczególnionych w załączniku do SWZ-u, znajdujących się na terenie Gminy wraz z wyposażeniem ich w oznakowane pojemniki przeznaczone do zbierania przeterminowanych leków; c) transport odebranych w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. odpadów komunalnych do miejsca ich zagospodarowania lub magazynowania, a następnie zagospodarowania; d) prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przez cały okres realizacji Przedmiotu zamówienia, ewidencji odebranych i zagospodarowanych odpadów komunalnych; e) zagospodarowanie odebranych w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. odpadów komunalnych, odebranych ze wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz ze wskazanych punktach zbiórki przeterminowanych leków, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa; f) osiągnięcie przez Wykonawcę w stosunku do odebranych i zagospodarowanych przez niego odpadów komunalnych, wymaganych obowiązującymi przepisami prawa poziomów recyklingu i ponownego wykorzystania odpadów komunalnych, w szczególności określonych w art. 3b ust. 1 ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach; g) realizacja kryteriów niezwiązanych z ceną, jeżeli na etapie oceny oferty Wykonawca zadeklarował ich realizację za co uzyskał dodatkowe punktu podczas oceny oferty; h) realizacja pozostałych obowiązków Wykonawcy wynikających z Umowy oraz załączników do niej
Vorherige Bekanntmachung614204-2024
Interne KennungOr.271.39.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelGospodarowanie odpadami komunalnymi w Ostrowcu Świętokrzyskim w okresie od 01.01.2025 roku do 31.12.2025 roku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, pochodzących z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy. Przedmiot zamówienia nie obejmuje odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach niezamieszkałych. Na przedmiot zamówienia składa się, w szczególności: a) odbiór w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. odpadów komunalnych wymienionych w tabeli nr 5 OPZ, wytworzonych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy, b) odbiór w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. przeterminowanych leków oddawanych przez mieszkańców do wskazanych punktów zbiórki przeterminowanych leków zlokalizowanych w aptekach, przychodniach zdrowia, w budynkach użyteczności publicznej, wyszczególnionych w załączniku do SWZ-u, znajdujących się na terenie Gminy wraz z wyposażeniem ich w oznakowane pojemniki przeznaczone do zbierania przeterminowanych leków; c) transport odebranych w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. odpadów komunalnych do miejsca ich zagospodarowania lub magazynowania, a następnie zagospodarowania; d) prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przez cały okres realizacji Przedmiotu zamówienia, ewidencji odebranych i zagospodarowanych odpadów komunalnych; e) zagospodarowanie odebranych w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. odpadów komunalnych, odebranych ze wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz ze wskazanych punktach zbiórki przeterminowanych leków, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa; f) osiągnięcie przez Wykonawcę w stosunku do odebranych i zagospodarowanych przez niego odpadów komunalnych, wymaganych obowiązującymi przepisami prawa poziomów recyklingu i ponownego wykorzystania odpadów komunalnych, w szczególności określonych w art. 3b ust. 1 ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach; g) realizacja kryteriów niezwiązanych z ceną, jeżeli na etapie oceny oferty Wykonawca zadeklarował ich realizację za co uzyskał dodatkowe punktu podczas oceny oferty; h) realizacja pozostałych obowiązków Wykonawcy wynikających z Umowy oraz załączników do niej.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, które polegać będzie na możliwości zamówienia w ramach umowy na realizację przedmiotowego zamówienia większej ilości usług niż określonych w załączniku nr 2 do umowy - w przypadku, gdy ta ilość odpadów zostanie odebrana i zagospodarowana przed dniem 31.12.2025 roku, Ceny jednostkowe dla zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji będą takie same jak ceny jednostkowe określone dla zamówienia podstawowego.