2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - servis technologických a bezpečnostních a měřících systémů ČS
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, tj. stanovení rámcových smluvních podmínek pro jednotlivé dílčí zakázky, jejichž předmětem bude provedení servisních činností u technologických, bezpečnostních a měřících systémů zadavatele instalovaných a provozovaných na příslušných čerpacích stanicích. Jednotlivé servisní činnosti na systémech zadavatele instalovaných a provozovaných na příslušných čerpacích stanicích, jež v sobě zahrnují zajištění a provedení operativního servisu – servisní údržby a opravy, zajištění a provedení profylaktických – technologických kontrol a souvisejících oprav příslušných zařízení včetně silnoproudých a slaboproudých rozvodů, zajištění a provedení elektro revizí, včetně zajištění dodávky náhradních dílů a vyhotovení platnou a účinnou legislativou a zadavatelem požadované dokumentace, jsou dílčími zakázkami zadávanými zadavatelem dle jeho potřeb na základě a v souladu s rámcovou dohodou, jež je předmětem zadávacího řízení.
Interne Kennung: 201//24/OCN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevření řízení v nadlimitním režimu na rámcovou dohodu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76000000 Mit der Gewinnung von Erdöl und Erdgas verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001