Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, do 40% wartości zamówienia podstawowego; w związku z możliwością zwiększenia ilości wynikających z bieżących potrzeb. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego.
Allgemeine Informationen
Auftragsvergabeprojekt nicht aus EU-Mitteln finanziert
Die Beschaffung fällt unter das Übereinkommen über das öffentliche Beschaffungswesen: nein