178900-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer – Chauffeursdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chauffeursdiensten
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het leveren van professioneel, representatief, veilig en betrouwbare chauffeursdiensten voor de provincie Drenthe. De opdracht omvat zowel gepland als ad-hoc vervoer en dient te voldoen aan hoge kwaliteitseisen op het gebied van dienstverlening, representativiteit en flexibiliteit. De provincie Drenthe beschikt op dit moment over eigen voertuigen. Deze voertuigen worden gedurende de eerste jaren van de Raamovereenkomst zo veel mogelijk als eerste ingezet voor het uitvoeren van ritten. Indien de eigen voertuigen (tijdelijk) niet beschikbaar zijn, zal de provincie de Opdrachtnemer verzoeken om een representatief voertuig in te zetten. De Opdracht omvat het volgende: • Regulier vervoer: Gepland vervoer ten behoeve van vergaderingen, werkbezoeken en andere officiële aangelegenheden. • Ad-hoc vervoer: Vervoer op afroep, inclusief spoedritten en ritten met last-minute wijzigingen. • Representatief vervoer: Chauffeurs hebben een verzorgde en representatieve uitstraling. Indien voertuigen van de opdrachtnemer worden ingezet, gelden hiervoor passende eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr, 60171000 Vermietung von Personenwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000