178909-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników, testów oraz zestawów diagnostycznych dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, testów oraz zestawów diagnostycznych dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, testów oraz zestawów diagnostycznych dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1: Dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa grypy ptaków typu A (reakcja); Część nr 2: Dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń i dzików; Część nr 3: Dostawa testów ELISA do diagnostyki choroby Aujeszkyego; Część nr 4: Dostawa odczynników do diagnostyki chorób koni; Część nr 5: Dostawa testów ELISA do diagnostyki ASF; Część nr 6: Dostawa testów ELISA do diagnostyki EBB.
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa grypy ptaków typu A (reakcja);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa grypy ptaków typu A (reakcja).
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń i dzików.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń i dzików.
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Dostawa testów ELISA do diagnostyki choroby Aujeszkyego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów ELISA do diagnostyki choroby Aujeszkyego.
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026 - Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawa odczynników do diagnostyki chorób koni.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do diagnostyki chorób koni.
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026 - Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Dostawa testów ELISA do diagnostyki ASF.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów ELISA do diagnostyki ASF.
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026 - Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 42310000 Brenner
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawa testów ELISA do diagnostyki EBB.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów ELISA do diagnostyki EBB.
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026 - Część nr 6