2. Verfahren
Verfahren
Titel: Litho Mask Aligner system
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is dat TNO voornemens is een overeenkomst te sluiten met één (1) opdrachtnemer voor de levering van één (1) Litho Mask Aligner, geschikt voor het volledig automatisch alignen en exposeren van i-line‑photoresistlagen op 6”-InP‑wafers. De levering van één (1) Litho Mask Aligner, geschikt voor het volledig automatisch alignen en exposeren van i-line‑photoresistlagen op 6”-InP‑wafers.
Interne Kennung: WS2656063824
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - optioneel 2e litho mask aligner systeem - service / onderhouds contract na afloop 24 maanden garantie - afname (niet-) gebruiksartikelen ((non-)consumables))