178933-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Dostawa serwerów, macierzy i licencji na rozbudowę biblioteki taśmowej LTO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów, macierzy i licencji na rozbudowę biblioteki taśmowej LTO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, macierzy i licencji na rozbudowę biblioteki taśmowej LTO. 2. Zamówienie zostało podzielone na 3 części i obejmuje: 1) część zamówienia nr 1 – dostawa 3 serwerów; 2) część zamówienia nr 2 – dostawa macierzy; 3) część zamówienia nr 3 – dostawa licencji na rozbudowę biblioteki taśmowej LTO. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku Nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48625000 Betriebssysteme für offene Systeme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 3 sztuk serwerów
BeschreibungDostawa trzech serwerów wraz z ich instalacją i wsparciem technicznym oraz dostawa licencji na system operacyjny: 1) dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nienoszące znamion użytkowania, z uwzględnieniem aktualnych technologii, wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem dostawy, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz zgodne z wymogami określonymi w OPZ; 2) dostarczone towary muszą pochodzić z legalnego kanału dystrybucji, a także być fabrycznie nowe i spełniać wymagania norm technicznych obowiązujących w tym zakresie w Polsce oraz w Unii Europejskiej; 3) serwery muszą zostać dostarczone, zainstalowane i uruchomione w siedzibie Zamawiającego przy ul. Wałbrzyskiej 3/5 w Warszawie; 4) wszystkie oferowane i dostarczone licencje muszą być niewyłączne i bezterminowe.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduje
LosLOT-0002
TitelDostawa macierzy dyskowej/dyskowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie oraz wdrożenie kompletnej infrastruktury przechowywania danych obejmującej: 1) macierz dyskową/macierze dyskowe zgodną/zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ; 2) moduły SFP+ do przełączników sieci SAN niezbędne do podłączenia macierzy; 3) licencje niezbędne do prawidłowego i pełnego działania macierzy dyskowej/dyskowych; 4) wszelkie niezbędne materiały pomocnicze, w szczególności kable sieciowe i zasilające, elementy montażowe oraz akcesoria instalacyjne. 5) miejsce instalacji: siedziba Zamawiającego, ul. Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa. budynek A.
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
LosLOT-0003
TitelDostawa licencji na rozbudowę biblioteki taśmowej LTO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury archiwizacji taśmowej Zamawiającego, polegająca na zwiększeniu dostępnej pojemności archiwalnej systemu, poprzez licencjonowanie dodatkowych slotów taśmowych wraz z niezbędnym rozszerzeniem pojemności zarządzanej systemu plików StorNext. Rozbudowa biblioteki taśmowej o dodatkowe sloty taśmowe skutkuje bezpośrednim zwiększeniem pojemności archiwalnej systemu. Zgodnie z zasadami licencjonowania systemu StorNext, każda dodatkowa pojemność danych zarządzanych przez system plików musi być objęta odpowiednią licencją pojemnościową. 2. Rozbudowa obejmuje posiadaną bibliotekę taśmową Quantum Scalar i6000, numer seryjny 273410540, oraz współpracujący z nią system plików Quantum StorNext 7.1.0 o numerze AV323CKH00041.
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48625000 Betriebssysteme für offene Systeme