See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie trawy, chwastów i samosiejów w pasach drogowych (wysepki, pasy rozdzielcze, skarpy, rowy i pobocza) na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Opola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest mechaniczne i ręczne koszenie trawy, chwastów i samosiejów w pasach drogowych (wysepki, pasy rozdzielcze, skarpy, rowy i pobocza) na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Opola. Przedmiotowe zamówienie podzielone jest na części: Rejon 1 – część 1 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Bierkowice, Półwieś, Chmielowice, Żerkowice, Szczepanowice - Wójtowa Wieś, Winów, Wrzoski, Sławice, Zaodrze. Rejon 2 – część 2 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Czarnowąsy, Borki, Brzezie, Świerkle, Zakrzów, Wróblin, Krzanowice. Rejon 3 – część 3 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Gosławice, Malinka, Os. Armii Krajowej, Śródmieście Chabry, Stare Miasto. Rejon 4 – część 4 - drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Kolonia Gosławicka, Groszowice, Grotowice, Malina, Grudzice, Nowa Wieś Królewska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca część III SWZ oraz zapisy wzoru umowy.
Interne Kennung: NP.260.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Rejon 1 – część 1 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Bierkowice, Półwieś, Chmielowice, Żerkowice, Szczepanowice - Wójtowa Wieś, Winów, Wrzoski, Sławice, Zaodrze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest mechaniczne i ręczne koszenie trawy, chwastów i samosiejów w pasach drogowych (wysepki, pasy rozdzielcze, skarpy, rowy i pobocza) na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Opola. Przedmiotowe zamówienie podzielone jest na części: Rejon 1 – część 1 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Bierkowice, Półwieś, Chmielowice, Żerkowice, Szczepanowice - Wójtowa Wieś, Winów, Wrzoski, Sławice, Zaodrze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca część III SWZ oraz zapisy wzoru umowy.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0001
Titel: Rejon 2 – część 2 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Czarnowąsy, Borki, Brzezie, Dobrzeń Mały, Świerkle, Zakrzów, Wróblin, Krzanowice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest mechaniczne i ręczne koszenie trawy, chwastów i samosiejów w pasach drogowych (wysepki, pasy rozdzielcze, skarpy, rowy i pobocza) na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Opola. Przedmiotowe zamówienie podzielone jest na części: Rejon 2 – część 2 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Czarnowąsy, Borki, Brzezie, Świerkle, Zakrzów, Wróblin, Krzanowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca część III SWZ oraz zapisy wzoru umowy.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0002
Titel: Rejon 3 – część 3 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Gosławice, Malinka, Os. Armii Krajowej, Śródmieście Chabry, Stare Miasto.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest mechaniczne i ręczne koszenie trawy, chwastów i samosiejów w pasach drogowych (wysepki, pasy rozdzielcze, skarpy, rowy i pobocza) na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Opola. Przedmiotowe zamówienie podzielone jest na części: Rejon 3 – część 3 – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Gosławice, Malinka, Os. Armii Krajowej, Śródmieście Chabry, Stare Miasto. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca część III SWZ oraz zapisy wzoru umowy.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0003
Titel: Rejon 4 – część 4 - drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Kolonia Gosławicka, Groszowice, Grotowice, Malina, Grudzice, Nowa Wieś Królewska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest mechaniczne i ręczne koszenie trawy, chwastów i samosiejów w pasach drogowych (wysepki, pasy rozdzielcze, skarpy, rowy i pobocza) na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Opola. W zakresie: Rejon 4 – część 4 - drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne w dzielnicach: Kolonia Gosławicka, Groszowice, Grotowice, Malina, Grudzice, Nowa Wieś Królewska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca część III SWZ oraz zapisy wzoru umowy.
Interne Kennung: Część 4