See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania z zakresu małej retencji w górach PGL LP Nadleśnictwa Ustroń w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich kontynuacja (MRG3)" – II ogłoszenie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowokosztorysowej dla zadania z zakresu małej retencji górskiej zlokalizowanego na terenie Nadleśnictwa Ustroń w zakresie i stopniu dokładności niezbędnym do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane zgodnie z ustawą Pzp wraz z wszystkimi ekspertyzami, opracowaniami, uzgodnieniami, opiniami i decyzjami koniecznymi do uzyskania ostatecznego pozwolenia na budowę oraz zgłoszeniami lub decyzjami niezbędnymi do rozpoczęcia robót budowlanych (zwanej dalej: dokumentacja projektowa) wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do wykonanej dokumentacji, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Budowa zbiornika Stawy
Beschreibung: Obręb leśny Brenna, leśnictwo Leśnica, oddz. 105f, działka nr 4676, obręb ewidencyjny Brenna, gmina Brenna, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Budowa zaporowego zbiornika retencyjnego ze zróżnicowaną linią brzegową, poprzez wykonanie urządzenia piętrzącego wodę wraz z wypadem stabilizującym dno cieku, odbudowę naturalnej niecki gromadzącej wodę (skarpowanie, oczyszczenie z namułu, umocnienie skarp). Budowle i ich parametry techniczne dostosowane do warunków przyrodniczych, spełniające wymagania wynikające z analiz hydrologicznych i hydraulicznych. Urządzenie piętrzące ziemne zabezpieczone przed zwierzętami kopiącymi nory, z wykorzystaniem konstrukcji drewnianych, drewniano faszynowych, drewniano kamiennych, faszynowo kamiennych, gruntowokamiennych. Zalecane uniknięcie pogłębiania. Szacunkowa objętość retencjonowanej wody 1200 m3. Średnia głębokość ok. 1,30. Powierzchnia lustra wody ok. 900 m2
Los: LOT-0002
Titel: Część II Odbudowa zbiornika Borgońka
Beschreibung: Obręb leśny Hażlach, leśnictwo Kalembice, oddz. 186a,b,c, działka nr 711/3, obręb ewidencyjny Hażlach, gmina Hażlach, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Odry. Budowa zaporowego zbiornika retencyjnego ze zróżnicowaną linią brzegową, poprzez odbudowę urządzenia piętrzącego wodę wraz z wypadem, odbudowę naturalnej niecki gromadzącej wodę (skarpowanie, oczyszczenie z namułu, umocnienie skarp). Na wypadzie urządzenia piętrzącego gurt stabilizujący dno z wzmocnieniem brzegów. Budowle i ich parametry techniczne dostosowane do warunków przyrodniczych, spełniające wymagania wynikające z analiz hydrologicznych i hydraulicznych. Urządzenie piętrzące ziemne zabezpieczone przed zwierzętami kopiącymi nory, z wykorzystaniem konstrukcji drewnianych, drewnianofaszynowych, drewnianokamiennych, faszynowokamiennych, gruntowo kamiennych. Zalecane uniknięcie pogłębiania. Szacunkowa objętość retencjonowanej wody 1400 m3. Średnia głębokość ok. 0,8 m. Powierzchnia lustra wody ok. 1800 m2
Los: LOT-0003
Titel: Część III Odbudowa zbiornika Zawodzie
Beschreibung: Obręb leśny Ustroń, leśnictwo Równica, oddz. 5i, 7d, działka nr 3978/2, obręb ewidencyjny Ustroń, gmina Ustroń, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Odtworzenie zbiornika ze zróżnicowaną linią brzegowa zasilanego wodą potoku Gościradowiec: zaporowy zbiornik retencyjny z urządzeniem piętrzącym wodę zapora ziemna lub budowla piętrzącoupustowa z umocnionym przelewem, prostopadle do kierunku spływu, zabezpieczenie i wzmocnienie brzegów kaszycami drewniano kamiennymi. Na wypadzie urządzenia piętrzącego gurt stabilizujący dno. Budowle i ich parametry techniczne dostosowane do warunków przyrodniczych, spełniające wymagania wynikające z analiz hydrologicznych i hydraulicznych. Urządzenie piętrzące ziemne zabezpieczone przed zwierzętami kopiącymi nory, z wykorzystaniem konstrukcji drewnianych, drewniano faszynowych, drewniano kamiennych, faszynowokamiennych, gruntowokamiennych. Szacunkowa objętość retencjonowanej wody 300 m3. Średnia szacunkowa głębokość ok. 0,75 m. Przybliżona powierzchnia lustra wody ok. 400 m2
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Budowa zbiornika Leszna
Beschreibung: obręb leśny Ustroń, leśnictwo Dzięgielów, oddz. 84d, , działka nr 648/8, obręb ewidencyjny Leszna Górna, gmina Goleszów, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Odry. Budowa zbiornika ze zróżnicowaną linią brzegowa zasilanego wodą cieku naturalnego: zaporowy zbiornik retencyjny z urządzeniem piętrzącym wodę zapora ziemna lub budowla piętrzącoupustowa z umocnionym przelewem, prostopadle do kierunku spływu, zabezpieczenie i wzmocnienie brzegów kaszycami drewniano kamiennymi. Na wypadzie urządzenia piętrzącego gurt stabilizujący dno. Budowle i ich parametry techniczne dostosowane do warunków przyrodniczych, spełniające wymagania wynikające z analiz hydrologicznych i hydraulicznych. Urządzenie piętrzące ziemne zabezpieczone przed zwierzętami kopiącymi nory, z wykorzystaniem konstrukcji drewnianych, drewniano faszynowych, drewniano kamiennych, faszynowokamiennych, gruntowokamiennych. Szacunkowa objętość retencjonowanej wody 1500 m3. Szacunkowa średnia głębokość 0,60 m
Los: LOT-0005
Titel: Część V Budowa kaszyc
Beschreibung: Obręb leśny Ustroń, leśnictwo Równica, oddz. 7a, 7b, działka nr 3978/2, obręb ewidencyjny Ustroń, gmina Ustroń, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Budowa 3 kaszyc drewniano kamiennych wzmacniającej brzeg z progami i bystrzami na potoku Gościradowiec na odcinkach 25 35 m. Wysokość ok. 1 2,5m.