2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering huurwoonwagens
Beschreibung: De gemeente Den Haag is voornemens om de levering van tweemaal drie ( in totaal zes) standaard type woonwagens aan te besteden ten behoeve van de sociale verhuur. Hiervoor wil de gemeente twee leveranciers contracteren, die beiden drie woonwagens leveren en plaatsen. Naast de levering van de woonwagens moet de leveranciers het eigenaars-onderhoud van de woonwagens voor een periode van 10 jaar verzorgen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: De standplaatsen gelegen aan de Henri Faasdreef zijn gereed per december 2026. Mede om te voorkomen dat grond leeg blijft staan is het voor de gemeente noodzakelijk vanaf deze datum gebruik te kunnen maken van de standplaatsen. De vraag naar standsplaatsen is momenteel zeer groot, het leeg laten staan van de grond brengt het risico van illegaal gebruik met zich mee. Uit de marktverkenning is naar voren gekomen dat de vraag naar huurwoonwagens door gemeenten (en woningcorporaties) enorm is toegenomen de afgelopen periode. Bij aanbesteding conform de normale aanbestedingsprocedure is het zeer onwaarschijnlijk dat de woonwagens op tijd beschikbaar zijn voor bewoning op standplaatsen aan de Henri Faasdreef. In verband hiermee is het noodzakelijk de versnelde procedure te volgen als vermeld in artikel 2.74 Aw.. Van belang hierbij is dat de gemeenteraad bij aangenomen motie het College heeft opgedragen alles te doen om er voor zorg te dragen dat de woonwagens in gebruik kunnen worden genomen per december 2026.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Levering van 3 huurwoonwagens
Beschreibung: Perceel 1 betreft de levering van drie (3) standaard type woonwagens ten behoeve van de sociale verhuur. Naast de levering van de woonwagens moet de leverancier het eigenaars-onderhoud van de woonwagens voor een periode van 10 jaar verzorgen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Levering van 3 huurwoonwagens Kopie
Beschreibung: Perceel 2 betreft de levering van drie (3) standaard type woonwagens ten behoeve van de sociale verhuur. Naast de levering van de woonwagens moet de leverancier het eigenaars-onderhoud van de woonwagens voor een periode van 10 jaar verzorgen.