179-2025 - Ergebnis
Polen – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego w 2025 roku na terenie Gminy Żory i stanowiącego własność Gminy Żory
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego w 2025 roku na terenie Gminy Żory i stanowiącego własność Gminy Żory
BeschreibungUsługa obejmująca konserwację i eksploatację oświetlenia ulicznego w 2025 roku na terenie Gminy Żory i stanowiącego własność Gminy Żory. Zakres rzeczowy zadania: Konserwacja i eksploatacja urządzeń oświetlenia ulic, placów, dróg i miejsc publicznych na terenie administrowanym przez Gminę Żory tj.: − 5701 szt. punktów świetlnych stanowiących własność Gminy Żory (w tym 2345 szt. będących na gwarancji) wg załącznika do umowy, − 138 szt. szaf oświetlenia ulicznego z pomiarem energii elektrycznej i sterowaniem oświetleniem ulicznym stanowiących własność Gminy Żory wg załącznika do umowy, − pozostałych elementów, czyli oświetlenia gablot reklamowych, wiat przystankowych, pylonów na rondach. Oświetlenie jest przyłączone do sieci dystrybucyjnej Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) TAURON Dystrybucja S.A. oraz ESV9 Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung597013-2024
Interne KennungZP.271.10.2.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
LosLOT-0001