See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jednorazowa dostawa wraz z rozładunkiem i wymaganą dokumentacją zaworów kulowych dla Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Oddział we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest jednorazowa dostawa wraz z rozładunkiem i wymaganą dokumentacją zaworów kulowych dla Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Oddział we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ – wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 723691-2024
Vorherige Bekanntmachung: 781544-2024
Interne Kennung: ZP/2024/11/0098/WRO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001