179089-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DODÁVKY OOPP PRO ZAMĚSTNANCE SÚS JMK V OBDOBÍ 2025 - 2035
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DODÁVKY OOPP PRO ZAMĚSTNANCE SÚS JMK V OBDOBÍ 2025 - 2035
BeschreibungPředmětem plnění DNS budou dodávky osobních ochranných pracovní pomůcek (min. rozsah: ochrana hlavy, ochrana očí a obličeje, ochrana sluchu, ochrana celého těla, ochrana rukou, ochrana trupu a břicha, ochrana nohou) pro zaměstnance Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje včetně jejich dodání do jednotlivých míst plnění. Konkrétní podmínky na předmět plnění (např. množství, místa plnění, termín plnění) a jeho vlastnosti stanoví dílčí výzvy k podání nabídek.
Interne KennungDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DODÁVKY OOPP PRO ZAMĚSTNANCE SÚS JMK V OBDOBÍ 2025 - 2035
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. ochranné pracovní pomůcky bez ochrany nohou
BeschreibungPředmětem plnění DNS budou dodávky osobních ochranných pracovní pomůcek (min. rozsah: ochrana hlavy, ochrana očí a obličeje, ochrana sluchu, ochrana celého těla, ochrana rukou, ochrana trupu a břicha) pro zaměstnance Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje včetně jejich dodání do jednotlivých míst plnění. Konkrétní podmínky na předmět plnění (např. množství, místa plnění, termín plnění) a jeho vlastnosti stanoví dílčí výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung1. ochranné pracovní pomůcky bez ochrany nohou
LosLOT-0002
Titel2. ochranné pracovní pomůcky nohou
BeschreibungPředmětem plnění DNS budou dodávky osobních ochranných pracovní pomůcek (ochrana nohou) pro zaměstnance Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje včetně jejich dodání do jednotlivých míst plnění. Konkrétní podmínky na předmět plnění (např. množství, místa plnění, termín plnění) a jeho vlastnosti stanoví dílčí výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung2. ochranné pracovní pomůcky nohou
Haupteinstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe