179171-2025 - Ergebnis
Polen – Aluminiumchlorid – Dostawa 300 ton koagulantu glinowego do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 300 ton koagulantu glinowego do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 300 ton koagulantu glinowego do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp. ul. Kostrzyńska 158 oraz wypożyczenie, montaż i uruchomienie, na czas realizacji zamówienia, instalacji dozującej koagulant glinowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung71873-2025
Interne KennungZP/1/2025/PL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312121 Aluminiumchlorid
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42993200 Dosieranlage
5. Los
LosLOT-0001