179185-2025 - Ergebnis
Niederlande – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Europees openbare aanbesteding - Voeding
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Voeding
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van voedingsmiddelen (vers, diepvries, DKW). In Teylingereind is capaciteit voor circa 180 jongeren verdeeld over 20 leefgroepen. Op dit moment zijn er 15 groepen open met circa 136 jongeren. Elke groep bestelt zelf via een bestelsysteem de gewenste producten. Per persoon is een budget beschikbaar van €8,25 incl. BTW per dag . Hiervoor moeten voedingsmiddelen voor 3 maaltijden per dag besteld worden. De producten worden geleverd op 1 adres en uit gesorteerd per bestelling.
Interne Kennung: FDO24516
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Voeding
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van voedingsmiddelen (vers, diepvries, DKW).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen de overeenkomst zijn verlengingsopties opgenomen van 3-maal 12 maanden.