1792-2024 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawa do Nadleśnictwa Wipsowo paliw płynnych i oleju opałowego na 2024 rok
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do Nadleśnictwa Wipsowo paliw płynnych i oleju opałowego na 2024 rok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych i oleju opałowego do pojazdów mechanicznych oraz kotłowni Nadleśnictwa Wipsowo w 2024 roku. 3.1. - olej napędowy w ilości 45 000 litrów – dostawa do stacji paliw położonej na terenie siedziby Nadleśnictwa; - olej napędowy (temperatura na zewnątrz zimą do -40°C) w ilości 35 000 litrów- – dostawa do stacji paliw położonej na terenie siedziby Nadleśnictwa; - olej opałowy w ilości 36 000 litrów – dostawa do kotłowni C.O. biurowca Nadleśnictwa oraz warsztatu naprawczego.
Interne Kennung: SA.270.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001