2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ICT hard en software
Beschreibung: Dit betreft een gezamenlijke aanbestedingsprocedure met meerdere gemeenten, provincie en GR voor het verkrijgen van raamovereenkomsten met meerdere partijen voor diverse percelen voor de aanschaf van ICT hard en software en aanverwante dienstverlening en technische ondersteuning. Dit betreft een gezamenlijke aanbestedingsprocedure met meerdere gemeenten, provincie en GR voor het verkrijgen van raamovereenkomsten met meerdere partijen voor diverse percelen. In de aanbestedingsleidraad is opgenomen wat de geraamde opdrachtwaarde is.
Interne Kennung: Z/25/25796809
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gezamenlijke aanbesteding met meerdere aanbestedende diensten. Opdracht is verdeeld in acht percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Netwerk
Beschreibung: Perceel 1. Netwerk Niet van toepassing
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Storage en back-up
Beschreibung: Perceel 2. Storage en back-up Niet van toepassing
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3. Serverpark
Beschreibung: Perceel 3. Serverpark Niet van toepassing
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4. Werkplekinrichting en Mobiele Devices
Beschreibung: Perceel 4. Werkplekinrichting en Mobiele Devices Niet van toepassing
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5. Systeem software
Beschreibung: Perceel 5. Systeem software Niet van toepassing
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6. Hybride vergadertechnieken
Beschreibung: Perceel 6. Hybride vergadertechnieken Niet van toepassing
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7. Bedrijfsmatige software
Beschreibung: Perceel 7. Bedrijfsmatige software Niet van toepassing
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8. Technische ondersteuning en adviesdiensten
Beschreibung: Perceel 8. Technische ondersteuning en adviesdiensten Niet van toepassing
Interne Kennung: 8
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung