See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chromatografów i spektrometrów do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa chromatografów i spektrometrów do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Zamówienie jest udzielane w 8/ośmiu częściach. Częścią tego zamówienia jest rozdział: Rozdział 1 – dostawa chromatografu cieczowego 800 bar HPLC z detektorami diodowym (DAD) i refraktometrycznym (RID) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Ogrodowa 10, 15-027 Białystok (LB). Rozdział 2 – dostawa chromatografu gazowego z 2 detektorami FID oraz z dozownikami typu on-column i split/splitless, GC/FID (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. M. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia (LG1). Rozdział 3 – dostawa chromatografu cieczowego z detektorem diodowym i refraktometrycznym (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. M. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia (LG2). Rozdział 4 – dostawa spektrofotometru UV-VIS (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. M. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia (LG3). Rozdział 5 – dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego ze spektrometrem mas typu potrójnego kwadrupola QQQ (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 19, 10-282 Olsztyn (LO). Rozdział 6 – dostawa i montaż chromatografu gazowego, dwukanałowego z dozownikiem split/ splitness, dozownikiem on-column, dwoma detektorami płomieniowo-jonizacyjnymi (FID) oraz dodatkowym wyposażeniem (generator wodoru, UPS) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Poznań (LP1). Rozdział 7 – dostawa chromatografu cieczowego z detektorem fotodiodowym wraz z dodatkowym wyposażeniem (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Poznań (LP2). Rozdział 8 – dostawa generatora eluentu do chromatografu jonowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Henryka Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa (LW). Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscami dostawy został zamieszczony w odnoszących się do poszczególnych części zamówienia formularzach warunków technicznych stanowiących odpowiednio załączniki nr 2A÷2H do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 6384-2026
Interne Kennung: BAD.241.2.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa chromatografu cieczowego 800 bar HPLC z detektorami diodowym (DAD) i refraktometrycznym (RID) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Białymstoku (LB).
Beschreibung: Dostawa chromatografu cieczowego 800 bar HPLC z detektorami diodowym (DAD) i refraktometrycznym (RID) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Białymstoku (LB) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiących załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa chromatografu gazowego z 2 detektorami FID oraz z dozownikami typu on-column i split/splitless, GC/FID (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni (LG1).
Beschreibung: Dostawa chromatografu gazowego z 2 detektorami FID oraz z dozownikami typu on-column i split/splitless, GC/FID (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni (LG1) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiących załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa chromatografu cieczowego z detektorem diodowym i refraktometrycznym (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni (LG2).
Beschreibung: Dostawa chromatografu cieczowego z detektorem diodowym i refraktometrycznym (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni (LG2) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiących załącznik nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa spektrofotometru UV-VIS (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni (LG3).
Beschreibung: Dostawa spektrofotometru UV-VIS (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni (LG3) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiących załącznik nr 2D do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 4
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego ze spektrometrem mas typu potrójnego kwadrupola QQQ (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Olsztynie (LO).
Beschreibung: Dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego ze spektrometrem mas typu potrójnego kwadrupola QQQ (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Olsztynie (LO) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiących załącznik nr 2E do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa i montaż chromatografu gazowego, dwukanałowego z dozownikiem split/ splitness, dozownikiem on-column, dwoma detektorami płomieniowo-jonizacyjnymi (FID) oraz dodatkowym wyposażeniem (generator wodoru, UPS) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu (LP1).
Beschreibung: Dostawa i montaż chromatografu gazowego, dwukanałowego z dozownikiem split/ splitness, dozownikiem on-column, dwoma detektorami płomieniowo-jonizacyjnymi (FID) oraz dodatkowym wyposażeniem (generator wodoru, UPS) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu (LP1) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiących załącznik nr 2F do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa chromatografu cieczowego z detektorem fotodiodowym wraz z dodatkowym wyposażeniem (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu (LP2).
Beschreibung: Dostawa chromatografu cieczowego z detektorem fotodiodowym wraz z dodatkowym wyposażeniem (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu (LP2) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiących załącznik nr 2G do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa generatora eluentu do chromatografu jonowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Warszawie (LW).
Beschreibung: Dostawa generatora eluentu do chromatografu jonowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Warszawie (LW) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiących załącznik nr 2H do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 8