See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Wojnicz w 2025 r.
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Wojnicz w podziale na 2 części: 3.1.1. Część 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wojnicz. 3.1.1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I znajduje się w załączniku nr 1.1. do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 3.1.1.2. Określone w formularzu ofertowym ilości odpadów w podziale na poszczególne frakcje odpadów są ilościami maksymalnymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu realizowanego zamówienia, co jest równoznaczne z niepełnym wykorzystaniem ilości wynikających z formularza oferty. Rzeczywiste ilości odpadów do odbioru mogą różnić się od podanych i będą zależne od rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego. Minimalny zakres zamówienia realizowany przez wykonawcę nie będzie jednak mniejszy niż 70% ilości poszczególnych frakcji odpadów wskazanych w formularzu ofertowym. 3.1.2. Część 2 – Odbiór i zagospodarowanie odpadów stałych z obiektów komunalnych, cmentarza komunalnego oraz ze sprzątania targowisk, ulic i placów oraz jednostek organizacyjnych na terenie Gminy Wojnicz, w podziale na dwa zakresy: 3.1.2.1. Zakres I: Odbiór odpadów stałych z obiektów komunalnych, cmentarza komunalnego ze sprzątania targowisk, ulic i placów; 3.1.2.2. Zakres II: Odbiór odpadów stałych z jednostek organizacyjnych. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II znajduje się w załączniku nr 1.2. do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. - Zakres I - Określone w formularzu ofertowym ilości pojemników/kontenerów/worków do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania umowy są ilościami maksymalnymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu realizowanego zamówienia, co jest równoznaczne z niepełnym wykorzystaniem ilości wynikających z formularza oferty. Rzeczywiste ilości odpadów do odbioru mogą różnić się od podanych i będą zależne od rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego. Minimalny zakres zamówienia realizowany przez wykonawcę nie będzie jednak mniejszy niż 70% ilości pojemników/kontenerów/worków do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania umowy. - Zakres II - Określone w formularzu ofertowym ilości pojemników /kontenerów/ worków do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania umowy są ilościami podstawowymi /gwarantowanymi.
Vorherige Bekanntmachung: 549952-2024
Interne Kennung: FZP.271.2.17.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wojnicz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wojnicz. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I znajduje się w załączniku nr 1.1. do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 2. Określone w formularzu ofertowym ilości odpadów w podziale na poszczególne frakcje odpadów są ilościami maksymalnymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu realizowanego zamówienia, co jest równoznaczne z niepełnym wykorzystaniem ilości wynikających z formularza oferty. Rzeczywiste ilości odpadów do odbioru mogą różnić się od podanych i będą zależne od rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego. Minimalny zakres zamówienia realizowany przez wykonawcę nie będzie jednak mniejszy niż 70% ilości poszczególnych frakcji odpadów wskazanych w formularzu ofertowym.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3.2.1 Zakres zamówienia podstawowy stanowią ilości odpadów w podziale na poszczególne frakcje odpadów w Mg/rok określone w formularzu ofertowym. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie do maksymalnie 30% zwiększenia odbioru i zagospodarowania ilości odpadów w podziale na poszczególne frakcje określone w formularzu ofertowym. 3.2.2 Uprawnienie do skorzystania z prawa opcji będzie związane z bieżącymi potrzebami Zamawiającego dotyczącymi konieczności odbioru i zagospodarowania większej ilości odpadów niż ilości odpadów przewidziane w formularzu ofertowym, wynikającej z ilości odpadów wytworzonych przez mieszkańców. 3.2.3 W celu uruchomienia opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy, w formie pisemnej, oświadczenie, w którym wyrazi wolę skorzystania z prawa opcji oraz określi, w jakim zakresie korzysta z prawa opcji. Złożenie oświadczenia nastąpi nie później niż 14 dni przed terminem realizacji usługi objętej prawem opcji. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie, o którym mowa w zdaniu pierwszym, najpóźniej 30 dni przed zakończeniem realizacji umowy obejmującej zakres podstawowy zamówienia. 3.2.4 W zakresie zamówienia opcjonalnego, Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia świadczenia usługi na podstawie pisemnego oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. 3.2.5 Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach, Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania maksymalnego zakresu wynikającego z prawa opcji. 3.2.6 Zamawiający zastrzega, że zamówienie objęte prawem opcji będzie realizowane na warunkach zamówienia podstawowego, zgodnie z postanowieniami niniejszej umowy, SWZ oraz ofertą Wykonawcy. 3.2.7 W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości odebranych i zagospodarowanych odpadów komunalnych. Wynagrodzenie Wykonawcy za realizację usługi objętej prawem opcji zostanie wyliczone na zasadach przewidzianych niniejszą umową oraz na podstawie cen jednostkowych wskazanych przez Wykonawcę w ofercie, których wykaz obejmuje załącznik nr 1 do umowy. 3.2.8 Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3.2.9 Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów stałych z obiektów komunalnych, cmentarza komunalnego oraz ze sprzątania targowisk, ulic i placów oraz jednostek organizacyjnych na terenie Gminy Wojnicz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów stałych z obiektów komunalnych, cmentarza komunalnego oraz ze sprzątania targowisk, ulic i placów oraz jednostek organizacyjnych na terenie Gminy Wojnicz, w podziale na dwa zakresy: 3.1.2.1. Zakres I: Odbiór odpadów stałych z obiektów komunalnych, cmentarza komunalnego ze sprzątania targowisk, ulic i placów; 3.1.2.2. Zakres II: Odbiór odpadów stałych z jednostek organizacyjnych. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II znajduje się w załączniku nr 1.2. do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. - Zakres I - Określone w formularzu ofertowym ilości pojemników/kontenerów/worków do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania umowy są ilościami maksymalnymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu realizowanego zamówienia, co jest równoznaczne z niepełnym wykorzystaniem ilości wynikających z formularza oferty. Rzeczywiste ilości odpadów do odbioru mogą różnić się od podanych i będą zależne od rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego. Minimalny zakres zamówienia realizowany przez wykonawcę nie będzie jednak mniejszy niż 70% ilości pojemników/kontenerów/worków do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania umowy. - Zakres II - Określone w formularzu ofertowym ilości pojemników /kontenerów/ worków do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania umowy są ilościami podstawowymi /gwarantowanymi
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe