See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji uzupełniającej i zmieniającej do projektu wykonawczego inwestycji „Budowa Gmachu Muzeum Książąt Lubomirskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest wykonanie przez Wykonawcę zmian, w tym dodatkowego uzupełnienia części Dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy Gmachu Muzeum Książąt Lubomirskich we Wrocławiu
Interne Kennung: DZP-2621-5/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Rozszerzenie zakresu Zadania II poprzez wykonanie przez Wykonawcę projektu technologii muzealnej dla Zadania II o wartości 55 000 zł netto.