See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wywozu drewna dłużycowego z lasu do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usługi wywozu drewna dłużycowego liściastego i iglastego z lasu (teren administrowany przez RDLP w Szczecinku) do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Karnieszewice,Manowo,Sławno do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie.Ilość drewna w pakiecie 3125 m3.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zlecenie opcji do kwoty stanowiącej równowartość 70% wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Polanów,Warcino,Dretyń do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie. Ilość drewna w pakiecie 5724 m3.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Ustka,Łupawa,Damnica,Leśny Dwór do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie. Ilość drewna w pakiecie 3906 m3.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Bytów ,Osusznica ,Trzebielino do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie. Ilość drewna w pakiecie 5132 m3.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Niedźwiady, Czarne, Człuchów do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie. Ilość drewna w pakiecie 7124 m3.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Miastko,Szczecinek, Czarnobór ,Borne Sulinowo do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie.Ilość drewna w pakiecie 2315 m3.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Świerczyna, Czaplinek,Złocieniec ,Drawsko do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie. Ilość drewna w pakiecie 4765 m3.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Połczyn, Świdwin,Gościno do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie. Ilość drewna w pakiecie 4084 m3.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Wywóz drewna z nadleśnictw : Białogard,Bobolice,Tychowo do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie.Ilość drewna w pakiecie 2752 m3.