179472-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Rozbudowa istniejących klastrów serwerowych będących w posiadaniu Zamawiającego o dodatkowe 12 serwerów wraz z ich dostawą oraz instalacją oprogramowania Vmware w wersji 8
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa istniejących klastrów serwerowych będących w posiadaniu Zamawiającego o dodatkowe 12 serwerów wraz z ich dostawą oraz instalacją oprogramowania Vmware w wersji 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejących klastrów serwerowych będących w posiadaniu Zamawiającego o dodatkowe 12 serwerów wraz z ich dostawą oraz instalacją oprogramowania Vmware w wersji 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ oraz Załącznik nr 5 do SWZ, tj. projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung1/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001