See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa zestawów jednorazowych do perfuzji serca wraz z dzierżawą urządzenia; DZPUCK.262.247.2025”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa zestawów jednorazowych do perfuzji serca wraz z dzierżawą urządzenia; DZPUCK.262.247.2025”
Interne Kennung: DZPUCK.262.247.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zestawy do perfuzji serca wraz z dzierżawa urządzenia do perfuzji serca dla UCK WUM przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: Sukcesywna dostawa zestawów do perfuzji serca wraz z dzierżawa urządzenia do perfuzji serca dla UCK WUM przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: 1