See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisowa linii do kopertowania
Beschreibung: Usługa serwisowa linii do kopertowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 662119-2024
Interne Kennung: 993200.271.39.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa serwisowa linii do kopertowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty został w Załączniku nr 1A do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość, w ramach prawa opcji, zwiększenia w okresie świadczenia usługi serwisowej zakładanej ilości produkcji od 29 500 001 do 48 000 000 zakopertowań. Szczegóły określające prawo opcji zostały wskazane w rozdziale 5 Specyfikacji warunków zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy.