179581-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Zakup i dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych, chemioterapii oraz poza programami z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych, chemioterapii oraz poza programami z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych, chemioterapii oraz poza programami z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM w podziale na 74 części z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM: - Apteki UCK WUM CSK przy ul. Nielubowicza 5, 02-097 Warszawa - Apteki UCK WUM DSK przy ul. Żwirki i Wigury 63a, 02-091 Warszawa - Apteki UCK WUM SKDJ przy ul. Lindleya 4, 02-005 Warszawa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy
Vorherige Bekanntmachung728616-2025
Interne KennungDZPUCK.262.193.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0055
TitelCześć nr 55
BeschreibungDostawa produktów farmaceutycznych opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ dla tej Części.
Interne Kennung55
LosLOT-0072
TitelCześć nr 72
Interne Kennung72