2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu asenizacyjnego ssąco-płuczącego z odzyskiem wody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu asenizacyjnego ssąco-płuczącego z odzyskiem wody dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Wolsztynie
Interne Kennung: DI.4.41/1/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie przewidziano odnowień zamówienia i opcji