179666-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów, protez, materiałów do leczenia zakażeń, materiałów kościozastępczych oraz wyrobów medycznych do SPZZOZ w Wyszkowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa implantów, protez, materiałów do leczenia zakażeń, materiałów kościozastępczych oraz wyrobów medycznych do SPZZOZ w Wyszkowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa implantów, protez, materiałów do leczenia zakażeń, materiałów kościozastępczych oraz wyrobów medycznych do SPZZOZ w Wyszkowie.” 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 2 - Szczegółowa oferta cenowa, oraz Załączniku nr 5 – Projektowane postanowienia umowy 3. Termin płatności za realizację przedmiotu zamówienia: 60 dni od daty doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej faktury. 4. Dostarczane towary muszą odpowiadać warunkom jakościowym określonym w specyfikacji warunków zamówienia i w ofercie przetargowej Wykonawcy oraz muszą posiadać stosowne certyfikaty, atesty i dopuszczenia do obrotu i stosowania w służbie zdrowie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym dla produktów zakwalifikowanych jako wyroby medyczne w rozumieniu ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (tj. Dz. U z 2024 r., poz. 1620) 5. Termin ważności przedmiotu zamówienia musi wynosić minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia. 6. Wszystkie wymagania zawarte w niniejszej SWZ oraz Załącznikach stanowią wymagania minimalne. 7. Jeżeli którakolwiek pozycja asortymentowa wymieniona w Załączniku nr 2 składa się z kilku elementów, które będą widoczne na fakturze po wyborze oferty, a nie zostały wskazane w tabeli powyżej, należy te pozycje wycenić oddzielnie. 8. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć w terminie 7 dni od daty podpisania umowy, do Magazynu Depozytowego, mieszczącego się na Bloku Operacyjnym, asortyment określony w zamówieniu (ustalany indywidualnie), który będzie do dyspozycji Zamawiającego. Rozliczenie Magazynu Depozytowego będzie następowało na podstawie raportu zużycia, którego kopia przesyłana będzie do Wykonawcy. 9. Wykonawca na podstawie raportu zużycia wystawi Zamawiającemu fakturę obejmującą elementy wyszczególnione w raporcie. 10. Uzupełnienie Magazynu Depozytowego będzie się odbywało na podstawie raportu zużycia wystawionego przez Zamawiającego, o elementy określone w tym raporcie, w terminie do 48 godzin od daty otrzymania raportu (Kryterium oceny ofert). Uzupełnienia Magazynu Depozytowego o inne elementy nie ujęte w raporcie zużycia będzie dokonywane na pisemne zamówienie Zamawiającego w terminie dwóch dni roboczych od jego otrzymania, Wykonawca będzie na bieżąco uzupełniał asortyment utrzymując zapas odpowiedni dla zużycia przez Zamawiającego. 11. Wykonawca zapewni możliwość swobodnej wymiany asortymentu w ramach asortymentu podanego w poszczególnym pakiecie. 12. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przy dostawie zdjęć dostarczonych sprzętów oraz instrukcje dot. procesu dekontaminacji. 13. Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia niezbędnych szkoleń personelu Zamawiającego z zakresu wiedzy merytorycznej związanej z użyciem oferowanych towarów oraz zasad dekontaminacji. 14. Wykonawca użyczy Zamawiającemu, bez jakichkolwiek opłat, instrumentarium niezbędnego do pracy w ramach asortymentu przedstawionego w danym pakiecie, jeśli będzie ono konieczne, oraz będzie je odpowiednio uzupełniał, konserwował i naprawiał w miarę zużycia. 15. Zamawiający zwróci asortyment z depozytu w terminie 7 dni roboczych od momentu wygaśnięcia lub rozwiązania umowy. 16. Wykonawca we własnym zakresie zapewnia transport i rozładunek. 17. Zamówienia od Zamawiającego wychodzić będą w dniach roboczych w godzinach pracy Zamawiającego. 18. Dostawa następować będzie w asortymentach i ilościach określanych każdorazowo przez Zamawiającego, na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Interne KennungDEZ/Z/341/ZP-35/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Pakiet 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Pakiet 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 Pakiet 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 Pakiet 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 Pakiet 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 Pakiet 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 Pakiet 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 Pakiet 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 Pakiet 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 Pakiet 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 Pakiet 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 Pakiet 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 Pakiet 14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15 Pakiet 15