2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huisvesting en ondersteuning inwoners met zeer complexe problematiek
Beschreibung: Het doel van de inkoopprocedure is om te komen tot het sluiten van een Overeenkomst met één Inschrijver voor de opdracht ‘Huisvesting en ondersteuning van inwoners met zeer complexe problematiek’ (hierna: ‘de Opdracht’). Zie verder de inkoopdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie inkoopdocument
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000