179691-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Gartenbau – Raamovereenkomst voor groenonderhoud van het patrimonium van Woonsprong
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor groenonderhoud van het patrimonium van Woonsprong
Beschreibung: Raamovereenkomst voor groenonderhoud van het patrimonium van Woonsprong
Interne Kennung: PPP0O3-681/6099/RC-PB-2026-02 (WS-2025-18)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenonderhoud van gemeenschappelijke delen voor grondgebied Oostende
Beschreibung: Groenonderhoud van gemeenschappelijke delen voor grondgebied Oostende
Interne Kennung: PERCEEL 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Groenonderhoud van gemeenschappelijke delen voor grondgebied Gistel, Middelkerke, Oudenburg, Bredene en Ichtegem
Beschreibung: Groenonderhoud van gemeenschappelijke delen voor grondgebied Gistel, Middelkerke, Oudenburg, Bredene en Ichtegem
Interne Kennung: PERCEEL 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Groenonderhoud van braakliggende terreinen en onderhoud bij tijdelijke leegstand (volledig patrimonium)
Beschreibung: Groenonderhoud van braakliggende terreinen en onderhoud bij tijdelijke leegstand (volledig patrimonium)
Interne Kennung: PERCEEL 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Onderhoud van groendaken
Beschreibung: Onderhoud van groendaken
Interne Kennung: PERCEEL 4_4