179712-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – WR BKiP Warszawa I usługi medycyny pracy - Radom
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWR BKiP Warszawa I usługi medycyny pracy - Radom
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie 4 925 usług z zakresu medycyny pracy (dalej: Usługi) w tym 4 301 badań profilaktycznych odpowiednich do stanowiska pracy i 608 badań specjalistycznych oraz 16 usług udziału lekarza medycyny pracy w pracach zakładowych komisjach BHP na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie miasta Radomia
Interne KennungBZ.26.78.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie na usługi społeczne, jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Liczba Usług - 4925 jest maksymalną liczbą Usług, przyjętą do ustalenia maksymalnej wartości umowy. Zamawiający zapewnia realizację Usług będących przedmiotem zamówienia do 50% maksymalnej wartości umowy. Pozostałe Usługi lub ich część mogą zostać zamówione w zależności od potrzeb Zamawiającego (prawo opcji). Niewykupienie przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia o wartości większej niż 50% maksymalnej wartości umowy, nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy z tytułu niezrealizowania niniejszej umowy oraz nie może stanowić podstawy do zmiany cen. 2) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji opisanego w pkt 1: a) Zamawiający poinformuje o tym zamiarze Wykonawcę, nie później niż 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, b) Oświadczenie zostanie przekazane w formie pisemnej na adres Wykonawcy wskazany w komparycji umowy, c) w przypadku złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający jest uprawniony do składania zamówień w ramach prawa opcji, jednakże łącznie w zakresie nie wyższym niż maksymalna wartość umowy.