179713-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerzubehör – Dostawa akcesoriów komputerowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa akcesoriów komputerowych
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych. 2.Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia: 1)2 szt. kabli HDMI; 2)10 szt. taśmy klejącej materiałowej scenicznej; 3)20 szt. ringu antypoślizgowego do mikrofonu; 4)1000 szt. opasek zaciskowych; 5)50 szt. kabla sieciowego Ethernet LAN (o długości minimum 3 metry, nie więcej niż 4 metry); 6)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości minimum 5 metrów, nie więcej niż 6 metrów); 7)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości minimum 7 m, nie więcej niż 8 m); 8)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości minimum 10 m, nie więcej niż 12 m); 9)100 szt. rzepa do kabli (taśma z rzepem z przelotką); 10)30 m rzepa do kabli (taśma z rzepem na rolce); 11)25 szt. taśm do drukarki DYMO; 12)1000 szt. wtyków 8P8C; 13)5 szt. kabla HDMI 5 m; 14)5 szt. kabla HDMI 10 m; 15)5 szt. dysków zewnętrznych SSD 2TB; 16)1 szt. grabbera HDMI do USB; 17)2 szt. stojaka na projektor; 18)30 szt. słuchawek USB nausznych; 19)5 szt. przejściówek USB-C-HDMI; 20)2 kpl. konwertera HDMI na LAN na HDMI; 21)1 szt. ekranu projekcyjnego 16:9 ze statywem; 22)1 szt. projektora; 23)5 szt. kabla do przesyłania danych; 24)1 szpula kabla internetowego typu skrętka; 25)10 szt. kabla USB C – USB C 26)1 szt. ekranu projekcyjnego sufitowego. 3.Wymagania techniczne oraz szczegółowe informacje, określone są w treści Opisu przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ. 4.Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, objęty co najmniej 24 miesięcznym okresem gwarancji producenta. 5.Wykonawca dostarczy Sprzęt w terminie do 21 dni od dnia zawarcia Umowy. 6.Wykonawca oświadcza, że oferowany Sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 7.Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu będącego przedmiotem umowy do budynku Lubelskiego Centrum Innowacji i Technologii, ul. Uniwersytecka 4 pok. 1, 20-029 Lublin, we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko, w godzinach urzędowania Zamawiającego tj. od godziny 7.30 do 15.30 w Dni robocze. 8.Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu wraz ze sporządzonymi w języku polskim: kartami gwarancyjnymi, instrukcjami obsługi oraz innymi dokumentami niezbędnymi do przejęcia sprzętu do używania lub wskazania ogólnodostępnej strony producenta z najnowszymi dostępnymi wersjami instrukcji/dokumentacji. W przypadku, gdy instrukcja obsługi/dokumentacja nie jest dostępna w języku polskim Zamawiający dopuści instrukcję/dokumentację w języku angielskim. 9.W przypadku, gdy z kart gwarancyjnych wynikają korzystniejsze dla Zamawiającego warunki gwarancji niż przewidziane w umowie, mają one zastosowanie do umowy. 10.Gwarancja nie wyłącza, ani nie ogranicza uprawnień Zamawiającego wynikających z rękojmi za wady. Zamawiający uprawniony jest do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady, niezależnie od uprawnień z gwarancji. 11.Wykonawcy nie jest należne jakiekolwiek dodatkowe wynagrodzenie z tytułu wykonania świadczeń gwarancyjnych. 12.Szczegółowe warunki gwarancji zostały opisane w treści Załącznika nr 3 do SWZ stanowiącego Istotne Postanowienia Umowy. 13.Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajduje się w treści Istotnych postanowień umowy – stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungNr postępowania: OZP.26.1.7.2026.JKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 Pzp na dostawy o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy -Pzp. 2. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatrzonej podpisem kwalifikowanym. 3. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://lcit.ezamawiajacy.pl/. 4. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/271316/notice/public/details. 5.Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się w treści Rozdz. ust. 7 VIII SWZ i dalszych ustępach. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 Pzp oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego a także w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833 /2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 8. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu ofertowym lub Ofercie oficjalną nazwę handlową oferowanego sprzętu (określenie producenta, modelu, pozwalające na identyfikację przedmiotu zamówienia). Niewskazanie nazwy handlowej skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp. 9. Do oferty wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 1 i 2 Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, dalej: JEDZ według wzoru sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w Rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz JEDZ. 10. Do oferty Wykonawca dołącza również oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie Zał. nr 7 do SWZ. 11. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej Zał. nr 6 do SWZ; 2) odpisu lub informacji z KRS lub z CEIDG, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 3) informacji z KRK w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 36 Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 Pzp Zał. nr 5 do SWZ;
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44176000 Filme, 31340000 Kabelzubehör, isoliert, 22993200 Papier oder Pappe, wärmeempfindlich, 32421000 Netzverkabelung, 32581100 Datenübertragungskabel, 32331100 Plattenspieler, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 32323300 Videoausrüstung, 31320000 Stromverteilerkabel, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32342100 Kopfhörer, 38653400 Leinwände, 38652120 Videoprojektoren
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych. 2.Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia: 1)2 szt. kabli HDMI; 2)10 szt. taśmy klejącej materiałowej scenicznej; 3)20 szt. ringu antypoślizgowego do mikrofonu; 4)1000 szt. opasek zaciskowych; 5)50 szt. kabla sieciowego Ethernet LAN (o długości minimum 3 metry, nie więcej niż 4 metry); 6)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości minimum 5 metrów, nie więcej niż 6 metrów 7)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości minimum 7 m, nie więcej niż 8 m); 8)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości minimum 10 m, nie więcej niż 12 m); 9)100 szt. rzepa do kabli (taśma z rzepem z przelotką); 10)30 m rzepa do kabli (taśma z rzepem na rolce); 11)25 szt. taśm do drukarki DYMO; 12)1000 szt. wtyków 8P8C; 13)5 szt. kabla HDMI 5 m; 14)5 szt. kabla HDMI 10 m; 15)5 szt. dysków zewnętrznych SSD 2TB; 16)1 szt. grabbera HDMI do USB; 17)2 szt. stojaka na projektor; 18)30 szt. słuchawek USB nausznych; 19)5 szt. przejściówek USB-C-HDMI; 20)2 kpl. konwertera HDMI na LAN na HDMI; 21)1 szt. ekranu projekcyjnego 16:9 ze statywem; 22)1 szt. projektora; 23)5 szt. kabla do przesyłania danych; 24)1 szpula kabla internetowego typu skrętka; 25)10 szt. kabla USB C – USB C 26)1 szt. ekranu projekcyjnego sufitowego. 3.Wymagania techniczne oraz szczegółowe informacje, określone są w treści Opisu przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ. 4.Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, objęty co najmniej 24 miesięcznym okresem gwarancji producenta. 5.Wykonawca dostarczy Sprzęt w terminie do 21 dni od dnia zawarcia Umowy. 6.Wykonawca oświadcza, że oferowany Sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 7.Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu będącego przedmiotem umowy do budynku Lubelskiego Centrum Innowacji i Technologii, ul. Uniwersytecka 4 pok. 1, 20-029 Lublin, we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko, w godzinach urzędowania Zamawiającego tj. od godziny 7.30 do 15.30 w Dni robocze. 8.Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu wraz ze sporządzonymi w języku polskim: kartami gwarancyjnymi, instrukcjami obsługi oraz innymi dokumentami niezbędnymi do przejęcia sprzętu do używania lub wskazania ogólnodostępnej strony producenta z najnowszymi dostępnymi wersjami instrukcji/dokumentacji. W przypadku, gdy instrukcja obsługi/dokumentacja nie jest dostępna w języku polskim Zamawiający dopuści instrukcję/dokumentację w języku angielskim. 9.W przypadku, gdy z kart gwarancyjnych wynikają korzystniejsze dla Zamawiającego warunki gwarancji niż przewidziane w umowie, mają one zastosowanie do umowy. 10.Gwarancja nie wyłącza, ani nie ogranicza uprawnień Zamawiającego wynikających z rękojmi za wady. Zamawiający uprawniony jest do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady, niezależnie od uprawnień z gwarancji. 11.Wykonawcy nie jest należne jakiekolwiek dodatkowe wynagrodzenie z tytułu wykonania świadczeń gwarancyjnych. 12.Szczegółowe warunki gwarancji zostały opisane w treści Załącznika nr 3 do SWZ stanowiącego Istotne Postanowienia Umowy. 13.Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajduje się w treści Istotnych postanowień umowy – stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungOZP.26.1.7.2026.JKO