2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Prowadzenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy”- POWTÓRKA
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: 1) Prowadzenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy; 2) Prowadzenie działalności ochronnej przed zwierzętami; 3) Przyjmowanie zwierząt domowych zabłąkanych oraz zwierząt domowych odebranych właścicielom lub opiekunom w trybie przepisów ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2023 poz. 1580 z późn. zm.); Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w: OPZ załącznik nr 1 do IDW oraz w projekcie umowy wraz z załącznikami– Rozdział 3 swz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne 1429712025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98380000 Hundezwinger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe prowadzenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy przy ul. Ceglanej 2. Usługa polega na przyjmowaniu bezdomnych zwierząt domowych pochodzących z terenu miasta Legnicy oraz sprawowaniu nad nimi opieki, w tym opieki lekarsko - weterynaryjnej, jak również na zapewnieniu im właściwego wyżywienia. W ramach realizacji zadania wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia adopcji zwierząt poprzez poszukiwania dla nich nowych właścicieli. Ponadto wykonawca zobowiązany będzie do ponoszenia kosztów i świadczeń związanych z eksploatacją obiektu jak również kosztów przeglądów oraz bieżących napraw. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia wymaganej prawem dokumentacji oraz współpracy z organami gminy i innymi instytucjami działającym na rzecz ochrony zwierząt. Wykonawca zapewnia pełną, opiekę weterynaryjną w godzinach otwarcia obiektu, interwencyjną opiekę weterynaryjną nad zwierzętami utrzymywanymi i przyjmowanymi do Schroniska, przy czym lekarz weterynarii obowiązany jest przynajmniej raz dziennie w wymiarze minimum dwóch godzin świadczyć usługi w schronisku przy ulicy Ceglanej. W pozostałym wymiarze, świadczenie może być wykonywane poza obiektem schroniska w klinice weterynaryjnej. Wykonawca zapewnia całodobową, interwencyjną, wyjazdową opiekę weterynaryjną nad zwierzętami, które uległy wypadkom komunikacyjnym. Schronisko zapewnia przez 7 dni w tygodniu opiekę weterynaryjną zwierzętom będącym pod jego opieką oraz całodobową, interwencyjną, wyjazdową opiekę weterynaryjną do zwierząt poszkodowanych w wypadkach drogowych. UWAGA: Zamawiający dopuszcza świadczenie interwencyjnej opieki weterynaryjnej w godzinach poza godzinami otwarcia schroniska wynikającymi z regulaminu schroniska. Zamawiający wymaga aby Wykonawca umożliwił chętnym osobom świadczenie wolontariatu na rzecz zwierząt przebywających w schronisku. Świadczenie wolontariatu w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy winno odbywać się w oparciu o ustawę o wolontariacie. W tym celu Wykonawca powinien posiadać status Organizacji Pożytku Publicznego lub z taką organizacją mieć podpisane stosowne porozumienie. Osoby pełniące wolontariat w Schronisku, przed jego podjęciem winny zostać przeszkolone w zakresie sprawowania podstawowej opieki nad zwierzętami, w tym podstawowych zachowań zwierzęcych. Wykonawca zapewni ciągły nadzór nad pracownikami oraz wyposaży pracowników w imienne identyfikatory, które pozwolą na identyfikację pracowników. Obsługa schroniska będzie ubrana w stosowne, schludne i estetyczne stroje.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.