179775-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa zestawów komputerowych w ramach projektu „Wdrożenie e-usług w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu” realizowanego w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów komputerowych w ramach projektu „Wdrożenie e-usług w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu” realizowanego w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
BeschreibungKażdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia, wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Interne Kennung15/ PN/ 2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych w ramach projektu „Wdrożenie e-usług w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu” realizowanego w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Oferowane urządzenia muszą spełniać wszystkie parametry określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiące minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego oraz zakres i warunki realizacji przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje: komputer używany/ poleasingowy (jednostka centralna) – ilość 10 szt., monitor używany/ poleasingowy – ilość: 10 szt., klawiatura bezprzewodowa + mysz (zestaw) – ilość 10 szt.