179811-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usług przewozowych osób niepełnosprawnych na terenie miasta Gdańska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług przewozowych osób niepełnosprawnych na terenie miasta Gdańska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na terenie miasta Gdańska usług przewozowych osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów, w okresie od 28 czerwca 2025 roku do 31 sierpnia 2027 roku, obejmującym lata szkolne 2025/2026 oraz 2026/2027, w sposób zgodny z uchwałą Nr XXXIX/885/13 Rady Miasta Gdańska z 25 czerwca 2013 r. w sprawie ustalania rodzajów przewozów, zasad korzystania, organizacji, uprawnień i odpłatności przy przejazdach osób niepełnosprawnych, przystosowanymi do tego celu mikrobusami organizowanych przez Gminę Miasta Gdańska. Przedmiotem zamówienia jest także opracowanie harmonogramów przebiegu tras w częściach/ pakietach w oparciu o wykaz osób z adresami zamieszkania i adresy przedszkoli/ szkół/ placówek/ ośrodków (zwanych dalej „placówkami”) oraz dokonywanie jego aktualizacji. Wykaz adresów zamieszkania dowożonych osób i adresy placówek stanowić będzie załącznik nr 2 do umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie czynności niezbędne do należytego przewozu osób z niepełnosprawnością, a zwłaszcza zapewnienia bezpieczeństwa i sprawowania opieki nad powierzonymi dziećmi/ uczniami/ uczestnikami (zwanymi również osobami). Zamówienie podzielone zostało na 5 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Szacowana liczba wozokilometrów objętych niniejszym przedmiotem zamówienia w podziale na 5 części wynosi: część 1- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 255 554 część 2- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 594 800 część 3- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 594 800 część 4- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 594 800 część 5- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 594 800
Interne KennungBZP.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy o 5 dni (...) jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na terenie miasta Gdańska usług przewozowych osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów, w okresie od 28 czerwca 2025 roku do 31 sierpnia 2027 roku, obejmującym lata szkolne 2025/2026 oraz 2026/2027, w sposób zgodny z uchwałą Nr XXXIX/885/13 Rady Miasta Gdańska z 25 czerwca 2013 r. w sprawie ustalania rodzajów przewozów, zasad korzystania, organizacji, uprawnień i odpłatności przy przejazdach osób niepełnosprawnych, przystosowanymi do tego celu mikrobusami organizowanych przez Gminę Miasta Gdańska. Przedmiotem zamówienia jest także opracowanie harmonogramów przebiegu tras w częściach/ pakietach w oparciu o wykaz osób z adresami zamieszkania i adresy przedszkoli/ szkół/ placówek/ ośrodków (zwanych dalej „placówkami”) oraz dokonywanie jego aktualizacji. Wykaz adresów zamieszkania dowożonych osób i adresy placówek stanowić będzie załącznik nr 2 do umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie czynności niezbędne do należytego przewozu osób z niepełnosprawnością, a zwłaszcza zapewnienia bezpieczeństwa i sprawowania opieki nad powierzonymi dziećmi/ uczniami/ uczestnikami (zwanymi również osobami). Zamówienie podzielone zostało na 5 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Szacowana liczba wozokilometrów objętych niniejszym przedmiotem zamówienia w podziale na 5 części wynosi: część 1- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 255 554
Interne KennungBZP.271.1.2025- część nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z PRAWA OPCJI. 2. Szacowana liczba wozokilometrów objętych prawem opcji w podziale na 5 części wynosi: część 1- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 64 000 3. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w każdym momencie, jednak nie później niż trzy miesiące przed wygaśnięciem umowy poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania przez Zamawiającego z opcji. Wykonawcy nie służy roszczenie, jeśli Zamawiający nie uruchomi opcji. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zadania objętego opcją zgodnie z warunkami przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z ceną zaoferowaną w formularzu ofertowym Wykonawcy, waloryzowaną zgodnie z zapisami umowy. 4. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane w każdym roku trwania umowy jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego - określonego dla każdego roku lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania się wartości zamówienia opcjonalnego wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanych usług zrealizowanych na podstawie umowy, zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy w określonej części zamówienia, z uwzględnieniem waloryzacji stawki zgodnie z zapisami umowy. 6. Zakres i termin wykonywania przewozów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na terenie miasta Gdańska usług przewozowych osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów, w okresie od 28 czerwca 2025 roku do 31 sierpnia 2027 roku, obejmującym lata szkolne 2025/2026 oraz 2026/2027, w sposób zgodny z uchwałą Nr XXXIX/885/13 Rady Miasta Gdańska z 25 czerwca 2013 r. w sprawie ustalania rodzajów przewozów, zasad korzystania, organizacji, uprawnień i odpłatności przy przejazdach osób niepełnosprawnych, przystosowanymi do tego celu mikrobusami organizowanych przez Gminę Miasta Gdańska. Przedmiotem zamówienia jest także opracowanie harmonogramów przebiegu tras w częściach/ pakietach w oparciu o wykaz osób z adresami zamieszkania i adresy przedszkoli/ szkół/ placówek/ ośrodków (zwanych dalej „placówkami”) oraz dokonywanie jego aktualizacji. Wykaz adresów zamieszkania dowożonych osób i adresy placówek stanowić będzie załącznik nr 2 do umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie czynności niezbędne do należytego przewozu osób z niepełnosprawnością, a zwłaszcza zapewnienia bezpieczeństwa i sprawowania opieki nad powierzonymi dziećmi/ uczniami/ uczestnikami (zwanymi również osobami). Zamówienie podzielone zostało na 5 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Szacowana liczba wozokilometrów objętych niniejszym przedmiotem zamówienia w podziale na 5 części wynosi: część 2- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 594 800
Interne KennungBZP.271.1.2025-część nr 2
Beschreibung der Optionen1. W ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z PRAWA OPCJI. 2. Szacowana liczba wozokilometrów objętych prawem opcji w podziale na 5 części wynosi: część 2- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 128 000 3. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w każdym momencie, jednak nie później niż trzy miesiące przed wygaśnięciem umowy poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania przez Zamawiającego z opcji. Wykonawcy nie służy roszczenie, jeśli Zamawiający nie uruchomi opcji. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zadania objętego opcją zgodnie z warunkami przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z ceną zaoferowaną w formularzu ofertowym Wykonawcy, waloryzowaną zgodnie z zapisami umowy. 4. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane w każdym roku trwania umowy jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego - określonego dla każdego roku lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania się wartości zamówienia opcjonalnego wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanych usług zrealizowanych na podstawie umowy, zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy w określonej części zamówienia, z uwzględnieniem waloryzacji stawki zgodnie z zapisami umowy. 6. Zakres i termin wykonywania przewozów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.
LosLOT-0003
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na terenie miasta Gdańska usług przewozowych osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów, w okresie od 28 czerwca 2025 roku do 31 sierpnia 2027 roku, obejmującym lata szkolne 2025/2026 oraz 2026/2027, w sposób zgodny z uchwałą Nr XXXIX/885/13 Rady Miasta Gdańska z 25 czerwca 2013 r. w sprawie ustalania rodzajów przewozów, zasad korzystania, organizacji, uprawnień i odpłatności przy przejazdach osób niepełnosprawnych, przystosowanymi do tego celu mikrobusami organizowanych przez Gminę Miasta Gdańska. Przedmiotem zamówienia jest także opracowanie harmonogramów przebiegu tras w częściach/ pakietach w oparciu o wykaz osób z adresami zamieszkania i adresy przedszkoli/ szkół/ placówek/ ośrodków (zwanych dalej „placówkami”) oraz dokonywanie jego aktualizacji. Wykaz adresów zamieszkania dowożonych osób i adresy placówek stanowić będzie załącznik nr 2 do umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie czynności niezbędne do należytego przewozu osób z niepełnosprawnością, a zwłaszcza zapewnienia bezpieczeństwa i sprawowania opieki nad powierzonymi dziećmi/ uczniami/ uczestnikami (zwanymi również osobami). Zamówienie podzielone zostało na 5 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Szacowana liczba wozokilometrów objętych niniejszym przedmiotem zamówienia w podziale na 5 części wynosi: część 3- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 594 800
Interne KennungBZP.271.1.2025-część nr 3
Beschreibung der Optionen1. W ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z PRAWA OPCJI. 2. Szacowana liczba wozokilometrów objętych prawem opcji w podziale na 5 części wynosi: część 3- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 164 000 3. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w każdym momencie, jednak nie później niż trzy miesiące przed wygaśnięciem umowy poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania przez Zamawiającego z opcji. Wykonawcy nie służy roszczenie, jeśli Zamawiający nie uruchomi opcji. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zadania objętego opcją zgodnie z warunkami przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z ceną zaoferowaną w formularzu ofertowym Wykonawcy, waloryzowaną zgodnie z zapisami umowy. 4. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane w każdym roku trwania umowy jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego - określonego dla każdego roku lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania się wartości zamówienia opcjonalnego wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanych usług zrealizowanych na podstawie umowy, zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy w określonej części zamówienia, z uwzględnieniem waloryzacji stawki zgodnie z zapisami umowy. 6. Zakres i termin wykonywania przewozów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.
LosLOT-0004
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na terenie miasta Gdańska usług przewozowych osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów, w okresie od 28 czerwca 2025 roku do 31 sierpnia 2027 roku, obejmującym lata szkolne 2025/2026 oraz 2026/2027, w sposób zgodny z uchwałą Nr XXXIX/885/13 Rady Miasta Gdańska z 25 czerwca 2013 r. w sprawie ustalania rodzajów przewozów, zasad korzystania, organizacji, uprawnień i odpłatności przy przejazdach osób niepełnosprawnych, przystosowanymi do tego celu mikrobusami organizowanych przez Gminę Miasta Gdańska. Przedmiotem zamówienia jest także opracowanie harmonogramów przebiegu tras w częściach/ pakietach w oparciu o wykaz osób z adresami zamieszkania i adresy przedszkoli/ szkół/ placówek/ ośrodków (zwanych dalej „placówkami”) oraz dokonywanie jego aktualizacji. Wykaz adresów zamieszkania dowożonych osób i adresy placówek stanowić będzie załącznik nr 2 do umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie czynności niezbędne do należytego przewozu osób z niepełnosprawnością, a zwłaszcza zapewnienia bezpieczeństwa i sprawowania opieki nad powierzonymi dziećmi/ uczniami/ uczestnikami (zwanymi również osobami). Zamówienie podzielone zostało na 5 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Szacowana liczba wozokilometrów objętych niniejszym przedmiotem zamówienia w podziale na 5 części wynosi: część 4- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 594 800
Interne KennungBZP.271.1.2025-część nr 4
Beschreibung der Optionen1. W ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z PRAWA OPCJI. 2. Szacowana liczba wozokilometrów objętych prawem opcji w podziale na 5 części wynosi: część 4- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 128 000 3. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w każdym momencie, jednak nie później niż trzy miesiące przed wygaśnięciem umowy poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania przez Zamawiającego z opcji. Wykonawcy nie służy roszczenie, jeśli Zamawiający nie uruchomi opcji. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zadania objętego opcją zgodnie z warunkami przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z ceną zaoferowaną w formularzu ofertowym Wykonawcy, waloryzowaną zgodnie z zapisami umowy. 4. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane w każdym roku trwania umowy jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego - określonego dla każdego roku lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania się wartości zamówienia opcjonalnego wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanych usług zrealizowanych na podstawie umowy, zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy w określonej części zamówienia, z uwzględnieniem waloryzacji stawki zgodnie z zapisami umowy. 6. Zakres i termin wykonywania przewozów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.
LosLOT-0005
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na terenie miasta Gdańska usług przewozowych osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów, w okresie od 28 czerwca 2025 roku do 31 sierpnia 2027 roku, obejmującym lata szkolne 2025/2026 oraz 2026/2027, w sposób zgodny z uchwałą Nr XXXIX/885/13 Rady Miasta Gdańska z 25 czerwca 2013 r. w sprawie ustalania rodzajów przewozów, zasad korzystania, organizacji, uprawnień i odpłatności przy przejazdach osób niepełnosprawnych, przystosowanymi do tego celu mikrobusami organizowanych przez Gminę Miasta Gdańska. Przedmiotem zamówienia jest także opracowanie harmonogramów przebiegu tras w częściach/ pakietach w oparciu o wykaz osób z adresami zamieszkania i adresy przedszkoli/ szkół/ placówek/ ośrodków (zwanych dalej „placówkami”) oraz dokonywanie jego aktualizacji. Wykaz adresów zamieszkania dowożonych osób i adresy placówek stanowić będzie załącznik nr 2 do umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie czynności niezbędne do należytego przewozu osób z niepełnosprawnością, a zwłaszcza zapewnienia bezpieczeństwa i sprawowania opieki nad powierzonymi dziećmi/ uczniami/ uczestnikami (zwanymi również osobami). Zamówienie podzielone zostało na 5 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Szacowana liczba wozokilometrów objętych niniejszym przedmiotem zamówienia w podziale na 5 części wynosi: część 5- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 594 800
Interne KennungBZP.271.1.2025-część nr 5
Beschreibung der Optionen1. W ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z PRAWA OPCJI. 2. Szacowana liczba wozokilometrów objętych prawem opcji w podziale na 5 części wynosi: część 5- max liczba wozokm w latach 2025- 2027: 128 000 3. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w każdym momencie, jednak nie później niż trzy miesiące przed wygaśnięciem umowy poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania przez Zamawiającego z opcji. Wykonawcy nie służy roszczenie, jeśli Zamawiający nie uruchomi opcji. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zadania objętego opcją zgodnie z warunkami przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z ceną zaoferowaną w formularzu ofertowym Wykonawcy, waloryzowaną zgodnie z zapisami umowy. 4. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane w każdym roku trwania umowy jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego - określonego dla każdego roku lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania się wartości zamówienia opcjonalnego wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanych usług zrealizowanych na podstawie umowy, zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy w określonej części zamówienia, z uwzględnieniem waloryzacji stawki zgodnie z zapisami umowy. 6. Zakres i termin wykonywania przewozów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.