179905-2025 - Wettbewerb
Polen – Betriebsbereitmachung von Heizanlagen – EKSPLOATACJA ZLECONA SYSTEMU CIEPLNEGO W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM GDYNIA BABIE DOŁY ADMINISTROWANYM PRZEZ 18WOG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EKSPLOATACJA ZLECONA SYSTEMU CIEPLNEGO W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM GDYNIA BABIE DOŁY ADMINISTROWANYM PRZEZ 18WOG
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług w zakresie eksploatacji zleconej systemów cieplnych od źródła wytwarzania energii cieplnej do wymienników ciepła oraz wężownic central wentylacyjnych, dostawy ciepłej wody użytkowej do źródła ciepła do wymienników c.w.u. wraz z zakupem i dostawą opału w niezbędnej ilości do kotłowni w obiektach administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie w podziale na 2 zadania: • Zadanie 1 – kotłownie olejowe w bud. nr 144, 151, 243, 258 w kompleksie wojskowym 6033 Gdynia Babie Doły (olej opałowy), • Zadanie 2 – kotłownia gazowa w bud. nr 254 w kompleksie wojskowym 6033 Gdynia Babie Doły (gaz - propan). 2. Koszt zakupu i transportu paliwa ponosi Wykonawca. 3. System cieplny kompleksu wojskowego obejmuje obiekty i urządzenia oraz okresy i rodzaj czynnika grzewczego, to jest centralne ogrzewanie (c.o.), wężownice central wentylacyjnych i ciepłą wodę użytkową (c.w.u.), które zostały określone w wykazie stanowiącym załącznik nr 1÷2 do umowy. 4. Szczegółowy wykaz użyczonych nieruchomości (pomieszczeń) niezbędnych do realizacji przedmiotu umowy stanowi załącznik nr 3÷4 do umowy. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - kotłownie olejowe w bud. nr 144, 151, 243, 258 w kompleksie wojskowym 6033 Gdynia Babie Doły
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług w zakresie eksploatacji zleconej systemów cieplnych od źródła wytwarzania energii cieplnej do wymienników ciepła oraz wężownic central wentylacyjnych, dostawy ciepłej wody użytkowej do źródła ciepła do wymienników c.w.u. wraz z zakupem i dostawą opału w niezbędnej ilości do kotłowni w obiektach administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie w podziale na 2 zadania: • Zadanie 1 – kotłownie olejowe w bud. nr 144, 151, 243, 258 w kompleksie wojskowym 6033 Gdynia Babie Doły (olej opałowy).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 30%. Zamawiający korzystając z „prawa opcji”, określił maksymalną wielkość przedmiotu umowy. Jednocześnie wskazuje, iż minimalny zakres przedmiotu umowy obejmuje „zamówienie podstawowe”, które zostało określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - kotłownia gazowa w bud. nr 254 w kompleksie wojskowym 6033 Gdynia Babie Doły
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług w zakresie eksploatacji zleconej systemów cieplnych od źródła wytwarzania energii cieplnej do wymienników ciepła oraz wężownic central wentylacyjnych, dostawy ciepłej wody użytkowej do źródła ciepła do wymienników c.w.u. wraz z zakupem i dostawą opału w niezbędnej ilości do kotłowni w obiektach administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie w podziale na 2 zadania: • Zadanie 2 – kotłownia gazowa w bud. nr 254 w kompleksie wojskowym 6033 Gdynia Babie Doły (gaz - propan).
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.11.2025.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan