2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení bezpečnosti koncových stanic a zabezpečení mailového provozu
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je zajištění bezpečnosti komunikačních sítí dle § 18 písm. a) – e) vyhlášky č. 82/2018 Sb., o bezpečnostních opatřeních, kybernetických bezpečnostních incidentech, reaktivních opatřeních, náležitostech podání v oblasti kybernetické bezpečnosti a likvidaci dat (vyhláška o kybernetické bezpečnosti). V aktuální prostředí PNK není implementována a používána samostatná bezpečnostní emailová brána. Filtraci pošty zajišťuje funkce firewallu Fortigate. Silný antispam je doplněn o další technologie, jako jsou ochranné neutralizace nebezpečného obsahu dokumentů, sandboxová analýza, detekce napodobování identity apod.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel (objednatel) si vyhrazuje právo v budoucím smluvním vztahu na jednostrannou redukci předmětu veřejné zakázky, pokud se mu nepodaří zajistit finanční prostředky v celém předpokládaném rozsahu. Pokud toto právo uplatní, je účastník (dodavatel) povinen na redukci (snížení rozsahu) předmětu veřejné zakázky (smlouvy) přistoupit. Takovou jednostrannou redukcí se rozumí rovněž nerealizace předmětu plnění této veřejné zakázky.