179979-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Planung von Stromversorgungssystemen – NOS - rozšíření a rekonstrukce (02A.0577) - Dodatek č. 2
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NOS - rozšíření a rekonstrukce (02A.0577) - Dodatek č. 2
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby, dokumentace skutečného provedení stavby, výkon funkce generálního projektanta, výkon funkce autorského dozoru, vypracování zásad organizace výstavby, místních provozně bezpečnostních předpisů, kontrolních a zkušebních plánů, provozní dokumentace a další související plnění pro stavbu „NOS – rozšíření a rekonstrukce“.
Interne Kennung: 2024200418
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.