See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Kartuzy w 2 sezonach zimowym 2024 – 2025 i 2025 – 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Gminy Kartuzy w 2 sezonach zimowych: 1) Sezon 2024 - 2025 (okres od dnia 15.11.2024 do dnia 14.04.2025) oraz 2) Sezon 2025 - 2026 (okres od dnia 15.11.2025 do dnia 14.04.2026). 2. Poprzez zimowe utrzymanie dróg należy rozumieć zespół działań mających na celu zmniejszenie lub ograniczenie i docelowo likwidację utrudnień i zakłóceń ruchu wywołanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi występującymi w okresie zimowym takimi jak: opady atmosferyczne śniegu oraz gradu, marznącego deszczu, gołoledź, lodowica, szadź, szron itp. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do niniejszej SWZ. 4. Zamówienie zostało podzielone na 7 Części: 1) Część Nr 1 – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Kartuzy, sołectwa Kosy i kolonii Burchardztwo – Rejon 1; 2) Część Nr 2 – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Bącz, Nowa Huta, Mirachowo, Staniszewo, Stara Huta, Głusino, Kolonia oraz Sianowo – Rejon 2; 3) Część Nr 3 – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Sianowska Huta, Pomieczyńska Huta, Prokowo oraz Łapalice – Rejon 3; 4) Część Nr 4 – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Grzybno oraz Kaliska – Rejon 4; 5) Część Nr 5 – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Mezowo, Dzierżążno, Borowo oraz Sitno – Rejon 5; 6) Część Nr 6 – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Smętowo Chmieleńskie, Ręboszewo, Brodnica Dolna oraz Brodnica Górna – Rejon 6; 7) Część Nr 7 – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Kiełpino – Rejon 7; 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 566489-2024
Interne Kennung: ZP.271.24.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Kartuzy, sołectwa Kosy i kolonii Burchardztwo – Rejon 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Kartuzy, sołectwa Kosy i kolonii Burchardztwo w 2 sezonach zimowych: 1) Sezon 2024 - 2025 (okres od dnia 15.11.2024 do dnia 14.04.2025) oraz 2) Sezon 2025 - 2026 (okres od dnia 15.11.2025 do dnia 14.04.2026). 2. Poprzez zimowe utrzymanie dróg należy rozumieć zespół działań mających na celu zmniejszenie lub ograniczenie i docelowo likwidację utrudnień i zakłóceń ruchu wywołanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi występującymi w okresie zimowym takimi jak: opady atmosferyczne śniegu oraz gradu, marznącego deszczu, gołoledź, lodowica, szadź, szron itp. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia związane z koordynacją działań ZUD po stronie Wykonawcy 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego objętego przedmiotowym postępowaniem, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu usług objętych przedmiotowym postępowaniem, tj. usług zimowego utrzymania dróg na terenie sołectw Gminy Kartuzy, z uwzględnieniem następujących założeń: 1) zamówienie zostanie udzielone Wykonawcy, który realizuje swoje zobowiązania umowne z należytą starannością; 2) zakres zamówienia będzie zgodny z zakresem danej Części zamówienia przedmiotowego postępowania; 3) wartość zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Pzp dla danej Części zamówienia nie będzie wyższa niż 50% maksymalnej wartości umowy dla tej Części zamówienia z dnia jej zawarcia; 4) zamówienie zostanie udzielone na okres maksymalnie 5 miesięcy;
Los: LOT-0002
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Bącz, Nowa Huta, Mirachowo, Staniszewo, Stara Huta, Głusino, Kolonia oraz Sianowo – Rejon 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Bącz, Nowa Huta, Mirachowo, Staniszewo, Stara Huta, Głusino, Kolonia oraz Sianowo, w 2 sezonach zimowych: 1) Sezon 2024 - 2025 (okres od dnia 15.11.2024 do dnia 14.04.2025) oraz 2) Sezon 2025 - 2026 (okres od dnia 15.11.2025 do dnia 14.04.2026). 2. Poprzez zimowe utrzymanie dróg należy rozumieć zespół działań mających na celu zmniejszenie lub ograniczenie i docelowo likwidację utrudnień i zakłóceń ruchu wywołanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi występującymi w okresie zimowym takimi jak: opady atmosferyczne śniegu oraz gradu, marznącego deszczu, gołoledź, lodowica, szadź, szron itp. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia związane z koordynacją działań ZUD po stronie Wykonawcy 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Sianowska Huta, Pomieczyńska Huta, Prokowo oraz Łapalice – Rejon 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Sianowska Huta, Pomieczyńska Huta, Prokowo oraz Łapalice, w 2 sezonach zimowych: 1) Sezon 2024 - 2025 (okres od dnia 15.11.2024 do dnia 14.04.2025) oraz 2) Sezon 2025 - 2026 (okres od dnia 15.11.2025 do dnia 14.04.2026). 2. Poprzez zimowe utrzymanie dróg należy rozumieć zespół działań mających na celu zmniejszenie lub ograniczenie i docelowo likwidację utrudnień i zakłóceń ruchu wywołanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi występującymi w okresie zimowym takimi jak: opady atmosferyczne śniegu oraz gradu, marznącego deszczu, gołoledź, lodowica, szadź, szron itp. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia związane z koordynacją działań ZUD po stronie Wykonawcy 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Grzybno oraz Kaliska – Rejon 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Grzybno oraz Kaliska, w 2 sezonach zimowych: 1) Sezon 2024 - 2025 (okres od dnia 15.11.2024 do dnia 14.04.2025) oraz 2) Sezon 2025 - 2026 (okres od dnia 15.11.2025 do dnia 14.04.2026). 2. Poprzez zimowe utrzymanie dróg należy rozumieć zespół działań mających na celu zmniejszenie lub ograniczenie i docelowo likwidację utrudnień i zakłóceń ruchu wywołanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi występującymi w okresie zimowym takimi jak: opady atmosferyczne śniegu oraz gradu, marznącego deszczu, gołoledź, lodowica, szadź, szron itp. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia związane z koordynacją działań ZUD po stronie Wykonawcy 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Mezowo, Dzierżążno, Borowo oraz Sitno – Rejon 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Mezowo, Dzierżążno, Borowo oraz Sitno, w 2 sezonach zimowych: 1) Sezon 2024 - 2025 (okres od dnia 15.11.2024 do dnia 14.04.2025) oraz 2) Sezon 2025 - 2026 (okres od dnia 15.11.2025 do dnia 14.04.2026). 2. Poprzez zimowe utrzymanie dróg należy rozumieć zespół działań mających na celu zmniejszenie lub ograniczenie i docelowo likwidację utrudnień i zakłóceń ruchu wywołanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi występującymi w okresie zimowym takimi jak: opady atmosferyczne śniegu oraz gradu, marznącego deszczu, gołoledź, lodowica, szadź, szron itp. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia związane z koordynacją działań ZUD po stronie Wykonawcy 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Smętowo Chmieleńskie, Ręboszewo, Brodnica Dolna oraz Brodnica Górna – Rejon 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Smętowo Chmieleńskie, Ręboszewo, Brodnica Dolna oraz Brodnica Górna, w 2 sezonach zimowych: 1) Sezon 2024 - 2025 (okres od dnia 15.11.2024 do dnia 14.04.2025) oraz 2) Sezon 2025 - 2026 (okres od dnia 15.11.2025 do dnia 14.04.2026). 2. Poprzez zimowe utrzymanie dróg należy rozumieć zespół działań mających na celu zmniejszenie lub ograniczenie i docelowo likwidację utrudnień i zakłóceń ruchu wywołanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi występującymi w okresie zimowym takimi jak: opady atmosferyczne śniegu oraz gradu, marznącego deszczu, gołoledź, lodowica, szadź, szron itp. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia związane z koordynacją działań ZUD po stronie Wykonawcy 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Kiełpino – Rejon 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectwa Kiełpino, w 2 sezonach zimowych: 1) Sezon 2024 - 2025 (okres od dnia 15.11.2024 do dnia 14.04.2025) oraz 2) Sezon 2025 - 2026 (okres od dnia 15.11.2025 do dnia 14.04.2026). 2. Poprzez zimowe utrzymanie dróg należy rozumieć zespół działań mających na celu zmniejszenie lub ograniczenie i docelowo likwidację utrudnień i zakłóceń ruchu wywołanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi występującymi w okresie zimowym takimi jak: opady atmosferyczne śniegu oraz gradu, marznącego deszczu, gołoledź, lodowica, szadź, szron itp. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia związane z koordynacją działań ZUD po stronie Wykonawcy 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 7