2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych znajdujących się na terenie gminy Kotuń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych znajdujących się na terenie Gminy Kotuń jak również z Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się na Składowisku Odpadów w Kotuniu, w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2021 r., poz. 888 z późn. zm.), ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012r. (Dz. U.2019. poz 701 ze zm.), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Mazowsza oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kotuń a także innymi przepisami prawa ustawowego i miejscowego. Szacowana ilość przewidywanych do odbioru odpadów wyniesie 2290,30Mg przez cały okres objęty zamówieniem. Dodatkowo w ramach świadczonej usługi wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewniając jego funkcjonowanie w każdą sobotę miesiąca z wyłączeniem dni świątecznych. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp dotychczasowemu wykonawcy, polegającą na powtórzeniu usług podobnych, zgodnych z przedmiotem zamówienia na warunkach jak zamówienie podstawowe, w zakresie do 20% wartości zamówienia podstawowego, która to wartość została w całości uwzględniona przy obliczaniu szacowanej wartości zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 596807-2024
Interne Kennung: RRG.271.16.2024.AR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001